אבל למה להאשים את הטלוויזיה? 94312
מה- אין ספרים שבהם הגיבורים כולם יפים ומצליחים? אין רומנים שבהם אהבה היא תמיד "אמיתית ונכונה"? אין מחזות שבהם התאבדות מוצגת כפיתרון זוהר? כל הזבל שיש בטלוויזיה לא הומצא שם- הוא קיים עוד מצורות הבידור הקדומות.
על כל טלנובלה דרג ב' תמצא רומן משרתות דרג ז'.
יש בטלוויזיה מספיק דברים איכותיים (לפחות בשבילי) כדי להצדיק את הצפיה שלי בה.
קראתי כבר מליון כתבות שמאשימות את הטלוויזיה (או את הקולנוע) בניתוק האדם מהמציאות- אבל כל צורת בידור עושה את זה- מי שלא מסוגל להבדיל בין מציאות לדמיון זו היא אשמתו בלבד (בדיוק כמו שזה אשמת המעשן שקיבל סרטן ריאות).
אבל למה להאשים את הטלוויזיה? 94337
זה משאת כותבתץ בסוף זה לא נכון ביכלל מבחינה מדעית שמי שלא מסוגל להבדיל בין מציאות לדמיון זו אשמתו לבד.שאני הייתי במחלקרה לא מחלקה סגורה והיו אנשים שזה בדיוק היתה הבעיה שלהם ולא היה בזה שום אשמה של אף אחד.זה הכימיה בראש שלהם ושהם קיבלו תרופות הם יכלו להבדיל בין מיציאות לבין דגמיון וגם טיפול שמתאים להם.שאין פה שום אשמה בכלל.
אבל למה להאשים את הטלוויזיה? 173586
תשמעי אבל אין ספק שהאדם מ ת ח נ ך ממה שהוא רואה ושומע ואת הטלויזיה הוא מפנים, לא ה כ ל כימיה, נכון שגם זה קיים אבל לא רק, ואנשים רואים בטלויזיה אושר מדומה ורוצים לחיות כך גם. הטלויזיה נראית אמיתית מאוד! וזה גורם להם לתפיסה לא שלמה של המציאות ואז לקונפליקט כשהמציאות היא לא כזאת

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים