יום ללא אופניים 9788
ומה עושה תל אביבי מצוי, נטול מחסן, הגר בקומה רביעית? סחיבת אופניים במדרגות, כך נראה לי, מפתחת גם היא את שרירי הגב, הזרועות והרגליים, שלא לדבר על יחסי שכנות טובה עם שאר דיירי הבניין שאתרע מזלם להקלע לחדר המדרגות באותו זמן. מצד שני - אפשר גם לחטוף קילה.
קשירת האופניים למטה, לעומת זאת, מהווה דרך בטוחה וזולה להזקקות לזוג אופניים חדש.
וכך, בצער וביגון קודר, אני נאלץ לחזור למכוניתי. לפחות - איזה מזל - אני גר מחוץ לאזור בו יתקיים ה-"יום ללא מכוניות"...
יום עם אופניים! 9789
ממש לא נכון - ראשית כל, אכן זו הזדמנות לפתח את השכמות וקילה לא תחטוף - אופניים ממוצעים שוקלים 13-15 קילוגרם. שנית, גם אני מאכסן את האופניים שלי בדירת סטודנט צנועה - לא צריך כל כך הרבה מקום כמו שאתה מתאר. אם אתה זוכר גם בדירה של ג'רי סיינפלד בסידרה היו תלויים אופניים על וו בתוך הדירה - פתרון פשוט ויצירתי. וחוץ מזה, אלא אם כן הבניין שלך מאוכלס כולו בגורמים עויינים סתם אתה לא *באמת* גורם כל כך הרבה סבל לשכנים. בקיצור, אל תתבכיין - תדווש.
האופניים כריהוט 9792
לא זכור לי כי התייחסתי לשאלת מיקום האופניים בדירה - אני בטוח כי אוכל למצוא מקום, וממילא הם ישוו לביתי חזות עליזה יותר, כך שלא זו הבעיה. אלא מה? חדר המדרגות, בתכנון תל אביבי אפייני (תלול וצר), בנוי כך שהעלאת זוג אופניים דרכו הריהי מבצע המוציא את החשק לרכב אי פעם, או, לצורך העניין, לחיות. אני אומר זאת באחריות מלאה, לאחר שהעברתי בגרם המדרגות הנ"ל שלל חפצי נוי אחרים - החל בספה אדמונית וכלה בקונטרבס (הספה, אמנם, שוכנת קבע בדירתי ואין לי תכניות לרכב עליה ברחוב. הקונטרבס, עם זאת, חווה את גרם המדרגות לפחות פעם בחודש. אוי).

הבן - אני *רוצה* אופניים. הבעיה האמיתית היא, למרבה הצער, שאי אפשר להשאיר אותם קשורים בחוץ בלי שיגנבו אותם אחרי יום יומיים.
האופניים כריהוט 9793
כמו שאומרים באנגלית:
Practice makes perfect.

יתכן כמובן, שהבית שלך אכן סובל מגרמדרגותצריתיס חמור - זו הזדמנות לעבור דירה!
מודה בענווה 9822
על זה לא חשבתי.

מישהו מעוניין לקנות
דירה נחמדה בקומה רביעית
עם הרבה מדרגות
וספה אדמונית?
מודה בענווה 9950
מנסיוני בשני בנינים בתל אביב שגרתי בהם, אפשר לקשור את האופניים למטה - במדרגות שיורדות למקלט וכדומה.
האופניים כריהוט 9832
גם מכוניות גונבים והיתרון של אופניים שלפחות לא גונבים לך את הילדים יחד איתם כמו שבמכוניות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים