תגובה לחיי חתול 98860
אני באופן אישי אוהבת מאד בע''ח , אמנם יש לי יותר סימפטיה לכלבים אבל כל יצור חי שנושם אני סבורה שהוא בעל רגשות וראוי לטיפול וטיפוח.
העמותה שמוזכרת בכתבה עושה עבודה נפלאה וחשובה , עצוב לי מאד שאנשים לא מתעניינים בחתולים או כשהם עושים להם לכלוך אז הם זורקים אותם לרחוב. אני חושבת שיש לנקוט בקמפיין פירסומי שידגיש שיש חתולי רחוב אומללים ושצריך לחשוב פעמיים לפני שלוקחים חתול הביתה ושזו אחריות כמו ילד בבית. הלוואי והחברה שלנו תשתנה ותהיה בעלת אכפתיות לא רק לעצמה אלא גם לבע''ח . כל הכבוד על הפעילות של עמותה זו וגם לצער בעלי חיים .
אני חושבת שצריך לעשות ימי התרמה גם לבעלי חיים ולא רק לאנשים הרי גם הם יצורים אנושיים.
תגובה לחיי חתול 98878
דוקא חתול הוא חיה יחסית נקיה שלא עושה יותר מידי ליכלוך בבית. אם לא הייתי אלרגי סביר להניח שהייתי מאמץ לי חתול או שניים. במקום זה אימצתי תנין שאין לא שערות. מצד שני ההתעללות שלו ברהיטים הרבה יותר בעייתית.
תגובה לחיי חתול 98882
כבר הצעתי לך פעם לאמץ וירטואלית חתול דרך העמותה למען החתול.
בכל מקרה, אתה מוזמן לגדל חתול מגזע "ספינקס" שהוא חסר שיער.
תגובה לחיי חתול 98889
לאנשים אלרגיים, בדרך כלל ממליצים לגדל חתולים סיבריים. אמנם יש להם פרווה לא כל כך קצרה, אך הרוק שלהם חסר את האנזים שהוא האלרגן למי שסובל מאלרגיה לחתולים.
הנה תמונה נחמדה של חתול סיבירי (למעלה) שפורסמה בפורום חתולים ישראלי (1):
תגובה לחיי חתול 98895
כן, יושקו יהיה מבסוט לאללה.
תגובה לחיי חתול 98979
The Sphynx and Allergies

Contrary to what some people believe, Sphynxes are not hypoallergenic. These cats still produce the protein to which allergic people react and shed it in their saliva and dander. The lack of hair may help to reduce the reaction in some people, but others are just as allergic to Sphynxes as to other cats.


חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים