ועוד מספר הצעות 9892
בסדר, טל. הוכחת שאתה ממלא משאלות. להלן wish-list מספר 2:

1. לחיצה על כותרת תגובה צריכה באמת לפתוח רק אותה בחלון חדש. בנוסף לכך יש צורך בכפתור "פתח את כל התגובות".

2. כאשר אני מתחבר ממחשב שאינו המחשב הרגיל שלי, יש צורך באופציית הרשמה שבה אני ממלא את פרטי כתחליף לעוגיות, כך שאוכל מכל מקום לראות את התגובות החדשות בלבד. כדאי שהשדות באופציה זו לא יהיו בעמוד הראשי, אלא כאפשרות מוצנעת יותר. אנשים הרואים שדות למילוי פרטים בעמוד הראשי באתר לא מוכר נוטים לברוח ממנו. אפשרות זו עשויה לקסום גם לאנשים המונעים עוגיות במחשבם מסיבות של אבטחת מידע וכדומה, והיא טובה גם למקרים שבהם המחשב משמש יותר מאדם אחד הקורא באייל.

3. כשמרעננים את המסמך (refresh/reload), סימון ה"חדש" נעלם, ומתקבלות רק הכותרות. אני מניח שזה תלוי מתי משנים את טקסט העוגיה: בכניסה למסמך או ביציאה ממנו. עדיף ביציאה.
לאט לכם 9914
היה לי קצת זמן פנוי, והשקעתי אותו באתר. אינני שש לבצע שינויים ללא בדיקה מקיפה, ולכן יקח זמן עד שיופיעו שינויים ותוספות נוספים. הם יופיעו; זה רק עניין של זמן.

לגבי בקשתך הראשונה: בשלב זה, אני ממתין. בעוד חודש-חודשיים, בדיקה מדוקדקת של קבצי ה-log תראה עד כמה אנשים נוטים להזדקק לתגובות ישנות. אם אראה שמדובר ביותר מצורך שולי, דרכי טיפול שונות יעלו לדיון. אם מדובר (כפי שאני מאמין) בצורך שולי יחסית, המצב יוותר כמות שהוא.

הבקשה השניה: לא הבנתי. מה רע במנגנון ה-login/logout הקיים? הוא מאפשר שימוש דרך כמה מחשבים, או כמה משתמשים על אותו מחשב. שמירת מצב ה-login במהלך session גם ללא עוגיות הוא אפשרי, אבל *באמת* שאין לי כח לזה.

הסעיף השלישי: סימון ה"חדש" מתבסס על זמן הביקור האחרון שלך בעמוד ספציפי זה, נתון השמור *על השרת*, ולא בעוגיות שלך. לכן, אין משמעות לעדכון "ביציאה מהדף"; העדכון מתבצע לאחר שהמידע נשלח אליך במלואו. אם הוא "נתקע" בדרך, השרת לא תמיד יכול לדעת זאת.

המעיזים שבקהל יוכלו לבחור לראות את כל ההודעות החדשות מאז תאריך מסויים בעזרת משחק קטן עם ה-URL. ראו את ה-URL של פתיחת עמוד התגובות ע"י לחיצה על "תגובת כותרת" (תגובה "סגורה"), ותאתרו שם פרמטר מעניין... אולי בהמשך אוסיף ממשק "למתקדמים" שמאפשר לראות את "כל התגובות החדשות מהיום האחרון", "היומיים האחרונים" וכו', אולם אני חושש שמדובר ב-feature creap. האם באמת יש צורך באופציה שכזו? האם התועלת השולית תעלה על ההפרעה לממשק האתר (שלא לדבר על תחזוקת הקוד)?
לאט לכם 9928
בנוגע לבקשה הראשונה:
לפעמים אני רוצה לראות הודעה אחת מסויימת - אבל אני יודע שיקח לי 5-10 דקות להוריד את כל הדף, אז אני מוותר, כי זה לא כזה חשוב.
ככה שהלוגים לא יראו תמונה אמיתית מאוד.
URLבנוגע לסינטקס של ה 9932
מאחר ואני בטוח שרבים אחרים ימצאו את המידע שימושי, אני שואל זאת כאן קבל עם ועדה ולא באופן פרטי יותר.

תוכל לתת לנו הסבר קל, לאלה ש"מעיזים" אבל לא מספיק משכילים מחשבית כדי להבין בעצמם? כבר ראיתי שאפשר לתת קישורים שמובילים ישירות לתגובה מסויימת. מה עוד אפשר לעשות?
URLבנוגע לסינטקס של ה 9935
אינני מתלהב ממשחקים כאלה, אבל באופן עקרוני, הקישור הבא יציג את כל התגובות החדשות מאז התאריך 24/9/2000 (כולל).

שני דברים חשובים:

א. אופן קישור זה אינו "נתמך רשמית" והוא עלול להפסיק לעבוד אם המערכת תשתנה בעתיד.

ב. אופן התצוגה יהיה זה שבחרת בהתאמה האישית עבור תצוגת "יש הודעות חדשות".

דיון 308

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים