כן לשלום :-)) 99704
היי כולם!
ליאור - עם כל זה, שאולי אינני מסכים עם כל מילה, שכתבת בנוגע לצד הפלשתיני - עדיין, לעניין בו אנו דנים כאן, אני איתך. באמת - בוש דרש מהם להביע נכונות לציית להחלטות האו"ם - הביעו אותה! בוש דרש מהם לקבל שוב את פקחי-הנשק - הודיעו: נקבל! בהשוואה למדינות חברות או"ם אחרות - למשל ישראל וטורקיה, שתיהן בנות-בריתה ההדוקות ביותר של ארה"ב באיזור - עיראק היא כעת, בלי שום ספק שהוא, "הילדה הטובה".
אז סדאם הוא מפלצת. וואללה. מה, ומנהיגים אחרים בעולם הם מלאכי השרת? המשטר הסיני הסטאליניסטי כולא את מתנגדיו במחנות עבודה ומענה אותם, ומה אנחנו, ב"מערב המוסרי", עושים? קונים את תוצרת העבדים הזאת! שלא לדבר כבר על פינושה ועל סוהארטו, ששניהם נהנו, בזמנם, מתמיכה אמריקאית מסיבית... לא מזמן התפרסם ב"הארץ" מאמר מן הניו-יורק טיימז (כמדומני), על ההבדלים בזכויות-הנשים ובמצבן בין עיראק לסעודיה - ומי שיצאה ממנו טוב יותר בטח לא היתה החברה לנפט של משפחת אבן-סעוד. הריב בין ממשל דביליו בוש לעיראק הסדאמית הוא ריב אישי נטו - פשוט, כבוד-האב... אז על זה להתחיל פה טבח סיטוני??
מבחינה הסטורית, תהא זו מתקפה אימפריאליסטית חסרת כל הצדקה, שתגונה בתוקף ע"י כל הדורות הבאים - באמת, אפילו לקיסרות אוסטרו-הונגריה, בתקיפתה את סרביה ב28 ליולי 1914, היתה יותר הצדקה קלושה מלזה!!
אני תומך בהצעה תמיכה מלאה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים