הרשות השניה: לשקול להימנע מלשדר את טופז בשידור חי 1282
ועדת הטלוויזיה של הרשות השניה לטלוויזיה ולרדיו בוחנת את האפשרות להנחות את ''שידורי קשת'' להימנע משידור חי של תכניתו של דודו טופז ''הראשון בבידור'' ולהקליטה מראש, בעקבות פרשיית אוריירו.

אל נציב תלונות הציבור של הרשות הגיעו אלפי תלונות על תכניתו של טופז מהשבוע שעבר, בה הופיעה הכוכבת הארגנטינאית נטליה אוריירו, עליה עגב טופז.

הוועדה החליטה לזמן את הנהלת ''קשת'' לשיחה ולדון עמה בדרכים הפתוחות בפניה להימנע משידורים שיש בהם פגיעה ברגשות הציבור ובטעם הטוב, בעיקר בערוץ מרכזי המיועד לציבור הרחב. כמו כן ביקשה הוועדה לערוך עבורה לקט של קטעים מעוררי מחלוקת מתכניותיו של טופז.

הרשות פתחה בהליך הפרה של כללי האתיקה. הסנקציה על הפרה של כללי האתיקה של הרשות היא נטילת זמן אוויר לפרסום.
קישורים
Ynet
ICE
הליך הפרה של כללי האתיקה - באתר ICE
פרסום תגובה למאמר

פרסומים אחרונים במדור "חדשות"


הצג את כל התגובות | הסתר את כל התגובות

טוב מאוד 115341
מצויין אפילו! 115342
מה טוב מאד? לא ממש החליטו...
נהדר! פשוט נהדר! 115361
טוב מאוד שהגיעו תלונות, טוב מאוד שהחליטו לזמן את הנהלת קשת לשיחה, בכלל- החיים יפים.
115535
בעוונותי, אני לא נוהג לצפות בתכניותיו של דודו טופז, כך שלא זכיתי לראות את התכנית האמורה, אבל שמעתי פחות או יותר על מה שארע בה, ונשאלת השאלה: האם אין מקום להאשים את מר טופז לא רק בהפרת כללי האתיקה, אלא בהטרדה מינית?
115542
לפי דבריו של טופז: "מי שעושה הטרדות מיניות, לא עושה את זה מול שני מליון איש".

אותי הגעילה יותר העובדה שבפתיחת תוכניתו אמש (לא. אני לא רואה את התוכנית, רק רציתי לדעת האם יתייחס לדברים), הוא פתח ואמר שיביע את עמדתו בנושא בסוף התוכנית ובינתיים הוא רק רוצה לצטט מדבריו של איש דגול שאמר (הקהל עצר את נשימתו...): "I did not have sex with that woman". הקהל השתולל, מחא כפיים והריע, ולי היה ברור שכל כך לא יעניין אותי לשמוע מה עוד יש לאיש לומר.
מי שעושה הטרדות מיניות, לא עושה את זה מול שני מליון איש 115543
או קיי, נדמה לי שיש בחוק גם סעיף של ''מעשה מגונה בפומבי'' או משהו דומה.
מי שעושה הטרדות מיניות, לא עושה את זה מול שני מליון איש 115653
מעניין איזה עונש ניר ושיבולת (מהדיון על ההורות) היו מציעים להטיל עליו‏1?

1 מצד שני, הוא משתייך למעמד העשירים. ספק אם מגיע לו לדעתם עונש.
ואתה מהווה, כמובן ולמרבה הצער, 115897
דוגמה מושלמת לזן הנפוץ מהדיון ההוא - אלה המבינים אך ורק את מה שהם רוצים להבין מלכתחילה.
(ולא ראיתי טלויזיה כבר מספר נכבד של שנים, כך שאיני יודע במה בדיוק מדובר כאן ומה קרה - הפעם האחרונה בה ראיתי את טופז היתה במופע שלו, ההוא עם "מה יש'ך מהאורנג'דה, משה?", לפני יותר מעשר שנים.)
ואתה מהווה, כמובן ולמרבה הצער, 115908
דוגמה מושלמת לזן הפחות נפוץ בדיון ההוא- אלה שחושבים שהם יודעים מיהם אלה המבינים אך ורק את מה שהם רוצים להבין מלכתחילה.
ואתה מהווה, כמובן ולמרבה הצער, 115915
''ויש כאלו, שלוקחים מונפול על החוכמה
ויודעים יותר טוב ממני, ויודעים יותר טוב ממך,
מה טוב בשבילי,
מה טוב בשבילך''
בדיוק. 115918
115575
אלע''ד אבל אא''ט, ראשית, בעבירה כזו, כשהקרבן אינו קטין או חסר-ישע, לא נהוג לפתוח בחקירה אם לא הוגשה תלונה על-ידו. שנית, עבירת ההטרדה מתחוללת כאשר ההתנהגות המטרידה נמשכת או חוזרת חרף הבעת התנגדות מצד הקרבן, באיזה אופן.
115649
גם אני בעוונותי לא רואה את התוכנית, אבל ראיתי את הקטע המדובר בתוכנית "תיק תקשורת" ביום שבת. לפי מיטב שיפוטי מדובר כאן במצב דו-סיטרי לחלוטין, שבו הגברת אוריירו נראתה משועשעת ושבעת-רצון ממעשיו האינפנטיליים והמגעילים(גם אם הם לא הטרדה מינית, הם עדיין מגעילים) של טופז.
אז פגיעה בטעם הטוב בהחלט היתה כאן‏1, אבל לא הטרדה מינית.
1זאת, כמובן מתוך הנחה שאנחנו רוצים שהטעם הטוב ייקבע ע"י הממשלה(הרשות השנייה היא שלוחה ציבורית), ואני בהחלט לא הייתי רוצה בזאת.
נשים יכולות להטריד חופשי 233978
אודטה לא יותר טובה מטופז אבל אין לה מה לדאוג היא אשה.

נשים יכולות להטריד חופשי 234279
אוי ואבוי.
הבן שלי אמור להופיע אצלה מחר. שאאסור עליו (או שאתחלף איתו)?
נשים יכולות להטריד חופשי 234337
אם התוכנית בשידור ישיר, הוא יכול לנצל את הבמה ולהעמיד אותה במקום.
אודטה כבר הסבכה בעבר 234345
במעשים עם ריח מאוד לא נעים:
אפשר לחשוב שזה רק נטליה אוריירו 115559
לבובו פומפז יש קופת שרצים רצינית שגודלת עם כל תכנית שלו. כשהו ניסה להכריח מישהי לקבל הצעת נישואין בתכנית שלו זה היה בסדר? כשהוא הלביש אנשים בחיתולים זה היה בסדר? כשהוא התחרמן על צ'יצ'ולינה זה היה בסדר?

תגידו שאני מתנשא אם אתם רוצים, לא איכפת לי, אבל כל מי שצופה בתכנית הזו הוא בעיני דביל.
דודו מספר לגולו (סיפורי זימה) 115608
זה כל כך הולך לייחצן את אימפריית דודו טופז,
כל פרשייה כזאת רק מגדילה את כוחו.
(זוכרים את הצ'חצ'חים?)

בברכת ע"ע הווארד שטרן
נסיך הלאות והשפל
עידו הראל
דודו מספר לגולו (סיפורי זימה) 115654
פרשת הצ'חצ'חים הפכה אותו ליקיר הליכוד.
הצ'חצ'חים, בכל אופן, גומלים לו על כך ברייטינג עד היום.
דודו מספר לגולו (סיפורי זימה) 115661
יקיר הליכוד? ליכודניקים לא סלחו לו על ההתבטאות הזו במשך שנים.
דודו מספר לגולו (סיפורי זימה) 115674
בוודאי: מספר המנדטים שהאמירה הזו הביאה לליכוד (לאור המטעמים שבגין רקח ממנה) לא יסולא בפז. כך גם תיקי דיין כמעט והפכה ליקירת הליכוד בבחירות הקודמות (אלא שאמירתה לא נוצלה עד תום ע"י מנגנוני יחסי הציבור של הליכוד).
דודו מספר לגולו (סיפורי זימה) 115679
איזו אמירה? איזה צ'חצ'חים? (את של תיקי דיין אני זוכר, אני שואל על דודו טופז).
דודו מספר לגולו (סיפורי זימה) 115687
בחירות 1981: בעצרת של המפלגה שנקראה אז מערך בכיכר שנקראה אז כיכר מלכי ישראל, דודו טופז אמר משהו בערך במלים אלה: "כמה טוב לראות פה את כל החבר'ה הטובים, הלוחמים מהצנחנים והסיירת. שם, במצודת זאב נמצאים כל הצ'חצ'חים שהיו שין. גימלים, אם בכלל הלכו לצבא".
למחרת, בעצרת נגדית של הליכוד, בגין חגג על זה בדמגוגיה שלו והאשים את המערך בהתנשאות כלפי המזרחיים. אני ממש מת לתת קישור לנאום הזה של בגין אבל אין לי. אולי למישהו יש.
המערך שהוביל בסקרים הפסיד בהפרש של מנדט אחד, ועד היום טוענים שדבריו של טופז היו שווים לליכוד לפחות שני מנדטים. (אם כי מכיוון שפרס הוביל אז את המפלגה, ההבדל בין תוצאות הבחירות לתוצאות הסקרים אינו קשור בשום אירוע חיצוני אלא בחוק פרס הקבוע בסקרים).
לא יעלה על הדעת 115766
מתוך הערך "צ'חצ'חים" בספרו של רפי מן "לא יעלה על הדעת - ציטוטים, ביטויים, כינויים ומטבעות לשון":

המונח "צ'חצ'חים" - ככינוי מזלזל בבני עדות המזרח - הוטל למוקד הוויכוח הפוליטי בישראל ערב הבחירות לכנסת בשנת 1981. הבדרן דודו טופז, שהופיע באסיפת בחירות של המערך בכיכר מלכי ישראל בתל-אביב בסוף יוני 1981, אמר, בין היתר: "תענוג לראות קהל זה, ותענוג לראות שאין כאן צ'חצ'חים שהורסים אסיפות בחירות... הצ'חצ'חים, הם במצודת זאב. הם בקושי שין גימלים, אם הם בכלל הולכים לצבא. כאן נמצאים החיילים ומפקדי היחידות הקרביות."
למחרת, בעצרת של הליכוד, עשה ראש הממשלה מנחם בגין שימוש נרחב בדברי טופז, כדי לגייס תמיכה נוספת במפלגתו. הוא סיפר על בני עדות המזרח שהיו לוחמים במחתרות ו"מטובי הלוחמים בצה"ל".
בגין קרא לכל הנוכחים להתקשר אל כל מכריהם ברחבי הארץ ו"רק תספרו להם מה אמר פה דודו טופז, כל העם חייב לדעת את זאת. זה משפט אחד בסך הכל: הצ'חצ'חים הם במצודת זאב. אשרינו שהם במצודת זאב".
במפלגת העבודה הבינו כי דברי טופז גרמו למפלגה נזק, וכי הליכוד ממהר לנצל זאת כדי לזכות בתמיכת בני עדות המזרח. הבדרן עצמו התנצל בראיון בקול ישראל, והביע צער על השטות שאמר, לדבריו. טופז הסביר כי "פליטת-פה כזו באה לעתים גם מפיהם של מנהיגים גדולים".
יושב-ראש העבודה שמעון פרס התנצל על השימוש בביטוי "אידיוטי ומיותר", והביע תקווה כי פליטות-פה לא יביאו לבקיעים על רקע עדתי. ואולם שנים רבות אחר-כך עוד הוסיפה הקריאה "צ'חצ'חים" להטיל צל על יחסי מפלגת העבודה עם בני עדות המזרח. באוקובר 1994, כאשר הרגיזה שרת העבודה והרווחה אורה נמיר את העולים ממדינות ברית-המועצות לשעבר בדבריה על הצורך לשקול את עלייתם של עולים קשישים, הגיב בזעם ראש הממשלה יצחק רבין: "מישהו אמר לי - דודו טופז הרג אתכם עם הצ'חצ'חים, ועכשיו הורגים אתכם עם העולים."
זמן-מה לאחר דברי טופז הוזמן איש הליכוד דן מרידור להרצאה בקיבוץ אשדות יעקב. להפתעתו מצא על לוח המודעות שהכותרת שניתנה להרצאתו היתה "חירותניק ולא צ'חצ'ח".
ואילו טופז עצמו הכתיר את תוכנית הבידור הבאה שלו בשם פליטת-פה.
לא יעלה על הדעת 116420
לאחרונה עבר ערוץ 1 לשדר 24 שעות ביממה, כך שבלילה משודרות כל מיני תוכניות ארכיון‏1. עד לא מזמן שודרה שם הסדרה "הנבחרים" של חיים יבין. אחד הפרקים שיצא לי לראות עסק בהרחבה ב"פרשת הצ'חצ'חים", וכלל קטעים נרחבים מנאומו של בגין (מהזיכרון בלבד, ציטוטים בלתי מדוקים בהכרח):
(בגין מקבל לידיו פתק, פותח אותו, וקורא בו) "אומרים לי שאתמול נאם כאן הבדרן (מציץ שוב בפתק) דו-דו טופז (במלעיל)... אני מודה ומתוודה שעד אתמול בכלל לא ידעתי את פירוש המילה "צ'חצ'חים"... (עובר לתאר פרשיה מימי האצ"ל [אולי "עולי הגרדום?"] ומתאר שני אנשי מחתרת שהלכו ביחד אל מותם)... עיראקי! אשכנזי! יהודים!! (ידים מקופלות כלפי מעלה, אגרופים קמוצים) אחים!!!".

1למרבה הנלעגות לא מדובר ממש בשידור של תוכניות שונות ברצף. (לפחות בפעמים אותן אני ראיתי) הם פשוט לוקחים 2 תוכניות ומשדרים אותן ברצף, אחת אחרי השניה, שוב ושוב, כל הלילה.
לא יעלה על הדעת 116445
הקטע הזה של "יהודים! אחים!" מעביר בי רעד בכל פעם שאני נזכר בו. רטוריקה במיטבה.
נו טוב 116446
זה היה לפני שהסמולנים שכחו מה זה להיות יהודים.
נו טוב 116449
אלה היו הימים הטובים שהדוד שלי עבד בשב''כ, לפני שהסמולנים החנאנות פיטרו אותו. אז עבדו שם גברים אמיתיים שידעו איך לטפל בעוכרי ישראל במקום לרדוף יהודים אחים.
אתה ארז לנדוור, אחיינו של מחסל השבויים? 117171
שבה עטרה ליושנה 203923
שמעתי שלאחרונה שוב קיבלו את דודך לעבודה, והוא מטפל למשל בעוכרי ישראל המבקשים לעלות למטוסים, ושוב עובדים הגברים האמיתיים בשב"כ.
נכון? אולי נשאל את ע' ראש השב"כ לענייני חיות.
לא יעלה על הדעת 116448
עד כמה שאני זוכר, מפיו זה נשמע יותר כמו: "טשחשטשחים".
לא יעלה על הדעת 117170
ואיך אתה קורא "דודו"? מלרע?
לא יעלה על הדעת 117203
את ה''צ'חצ'חים'' הוא אמר במילרע, אא''ט.
לא יעלה על הדעת 117204
נדמה לי‏1 שבנאום מאוחר יותר, בגין‏2 גם הבריק עם "שמענו את צחצחות לשונו [של טופז]".

1 אלה מילות-הקוד ל"אין לי סימוכין ואני לא מתכוון לחפש".
2 נדמה לי‏1 שלא היו לו כותבי-נאומים.
לא יעלה על הדעת 117238
למיטב ידיעתי,
לא היו לו כותבי נאומים,
והוא גם מעולם לא קרא מדף בעת הנאום.
לא יעלה על הדעת 117308
לא רק שלא היו לו כותבי נאומים, את מרבית הנאומים שלו הוא לא היה כותב בכלל, אלא מאלתר (או ממציא מראש וזוכר, אין לי מושג). זה מאוד מעצבן כשאתה זקוק לטיוטות של נאומיו...
לא יעלה על הדעת 118500
אמש בכיכר הזאת עמד שחקן צעיר, מה שמו? דודו? דודו, טו פז, דודו טופז, כאן הוא אמר את הדברים הבאים, עכשיו דממה, שלא נשמע זבוב, דממה מוחלטת, שמעו, דודו טופז, באוזני מאה אלף אנשי המערך, הוא אומר את הדברים הבאים: "הטשחטשחים, הם במצודת זאב, הם בקושי שין גימלים... כאן...נמצאים החיילים ומפקדי היחידות הקרביות".
אודה ואתוודה לפניכם, עד הבוקר לא שמעתי את המלה "טשחטשחים" ולא ידעתי מה פירושה. במחתרת, בימי תנועת המרי, שאל אותי גלילי, אחרי התייעצות עם נתן ילין מור, זכרונו לברכה, מטעם הלח"י, כשתכננו יחד פעולות נגד השלטון הבריטי, ואמר לי כהאי לישנא, גלילי, אמר לי: איך אתם פתרתם את הבעיה של עדות המזרח באצ"ל? ואני מסתכל בו בתמיהה, ואומר לו, ישראל, מה אתה שואל? איזו בעיה? והוא אומר:נו, אינך יודע, לא שמעת? הבעיה של עדות המזרח. אז אני אומר לו: איזו בעיה? אין לנו! כולנו אחים, כולנו יהודים, כולנו שווים, כולנו! ... מפקד הגדול במחוזות — תימני! עוזי היה ספרדי. גידי, שעשה את הפעולה ההיסטורית של מלון המלך דויד היה ספרדי. הממונה על כל האסירים בלטרון היה תימני וכל הבחורים שלנו עמדו דום לפניו! איזו בעיה? אין לנו! כולנו יהודים! כולנו אחים! כולנו לוחמים!
אבל שמעו, כאשר אותו, מה שמו, דו דו טו פז, אמר את האיוולת, את דברי ההבל ורעות הרוח שלו, כל הקהל שעמד אמש פה, הריע. עכשיו אני אספר לדודו טופז, למי הוא התכוון.
בני עדות המזרח שלנו, היו לוחמים גיבורים, גם במחתרת, יש ביניהם עולי גרדום, אשר עד הרגע האחרון לחייהם שרו את שיר התקווה, והפליאו עולם ומלואו בגבורתם המופתית. והם הלכו לבתי סוהר, למחנות ריכוז, הם נלחמו ולא נשברו, הם זעקו בפני השופטים הבריטיים את המלים: אנחנו לא מכירים כלל בשלטונכם. עליהם להסתלק מכאן מארץ ישראל! פיינשטיין היה ממוצא אירופאי, איך קוראים לזה, אשכנאזי. משה ברזני היה ספרדי מעיראק. בלילה לאחר שנידונו למוות, והיו צריכים בבוקר בבוקר להוריד אותם מן התליה, והרב היה איש זקן הוא אמר שיבוא להוריד אותם, ולא רצולפגוע ברב, הם פתחו בלבותיהם רימון יד: לחמו! אשכנזים? עיראקים? יהודים! אחים! לוחמים!
היעמוד כל שחקן שכיר של המערך ויתעלל ויחלל את השם? בני עדות המזרח הם מטובי הלוחמים של צה"ל, הם יחד עם אריק שרון חצו את תעלת סואץ ועברו לצד השני. הוא פקד עליהם, מטובי הלוחמים בישראל! ועתה נגיד בפני עם ועדה ובפני הקהל הפרוע של המערך המשמיע תרועות, איך אמר שם? טשחטשחים, טשחטשחים, כך הוא קורא להם, "הטשחטשחים הם רק ראויים להיות שין גימלים", מה זה שין גימל? שוטר גדודי, נכון? זה כמו ג'ובניקים? ג'ובניקים לא נלחמים בכלל. כן! חילול השם! וכל הקהל הריע, והיכן היתה הגברת שושנה ארבלי? העומדת במקום השני ברשימת המערך, והיכן היו האחרים? למה לא עזבומתוך מחאה את האסיפה הזאת?
עדיין איש לא חילל את השם במידה כזו, עדיין איש לא פגע בכבודו של שבט שלם בישראל, כמו שהמערך פגע אמש במקום הזה.
מה שאני מבקש מכם הוא, מחר, מן הבוקר ועד הערב, ערכו מפעל שיחות טלפוניות. מה שצריך, שחשוב הוא לעשות, זה לטלפן לכל מכריכם בירושלים ובחיפה ובראשוןלציון ובנס ציונה, וברחובות ובבאר שבע. רק תספרו להם מה שאמר פה דודו טופז, כל העם ביששראל חייב לדעת את זאת, משפט אחד בסך הכל: "הטשחטשחים כולם במצודת זאב". אשרינו שהם במצודת זאב...
(סימן קריאה, אפריל 1983. ומאז חולמים אלה שבגין הסית אותם עד היום על מנהיג מזרחי לליכוד, וממשיכים להצביע בהתלהבות למי שהבן שלו קורא להם אינדיאנים, והוא עצמו ימשיך לדפוק אותם בתכניות כלכליות ובהעדפה לסקטורים מצומצמים שאינם כוללים אותם)
מה? 118503
ש"ג זה שוטר גדודי?

תמוה, אני יודעת, אבל זה הדבר שהכי התמיה אותי בכל הנאום הזה.
(ותודה שטרחת להעתיק לכאן את תוכנו. לא ידעתי איפה אפשר להשיג. דווקא רציתי.)

_______
העלמה עפרונית, תכף תדע ר"ת צבאיים.
מה? 118505
ש''ג - שומר גדר, אני חושב.
מה? 118508
לא. שוטר גדודי. בדוק.
מה? 118509
אכן הפתעה.
מה? 118519
אולי בשמם. ובכל זאת, ''שומרי גדר'' בתפקידם.
כל היחידה הזאת מנייקים, אני אומר לך 118520
שומרי גדר? שומרי שער. לא כל חייל בעמדת שמירה הוא ש.ג.
ויש גם תמונה 158993
לא יעלה על הדעת 118711
אכן מדהים.

ולאיפה נעלם ה"אלמוזלינו" של שושנה ארבלי? יכול להיות שזה היה מכוון?
לא יעלה על הדעת 118880
אצל בגין מאד יתכן שזה היה מכוון. לא חשבתי על זה.
הידעת? 119304
ארבלי-אלמוזלינו מועמדת לכנסת מטעם ה"עבודה". כך גם א.ב. יהושע, אהוד ברק, ישראל קיסר, שייקה לוי, דב לאוטמן, רון חולדאי, שלמה אבינרי, חיים גורי, אפרים קציר, יצחק נבון, ועוד רבים ומעניינים
רשימת הליכוד רחוקה מרחק רב מהאטרקטיביות של רשימת העבודה
(יצחק שמיר, משה ניסים, חיים קורפו, שאול מופז, משה פייגלין):
שאלת טריוויה 119310
א. איזה מפלגה בבחירות האלה נטלה את האות ז' כסימנה?
ב. באיזה מקרים עוד השתמשו מפלגות באות הזו?
שאלת טריוויה 119328
ב. הכח השקט כמובן, בחירות 88'
א. נדמה לי שרע"ש רצו את האות הנ"ל, אבל מישהו הקדים אותם. אולי האות זי"ן תפוסה על ידי הרב בא-גד שסימנה של רשימתו הוא "זך", ויש לו עליו חזקה בגלל בחירות קודמות?
שאלת טריוויה 119336
מפלגת זכויות הגבר לקחה בזמנו את האות ז', ופספסה הזדמנות נפלאה לסלוגן ברור מאליו כמעט. כיום, ישראל אחרת פספסה גם היא הזדמנות להמשיך את הקו הוולגרי שלהם ע''י בחירה באות זו. זך הן אמנם אותיותיו של בא-גד, אך הוא לא מנע מאיש להשתמש באות ז'. כיום האות ז' מבוזבזת לריק על ''זעם'' - משהו עם צדק חברתי. בוז.

(דובי, שהציץ)
שאלת טריוויה 119374
אה, זועמי צעצוע. ב"הצבע *ו'*" מודגש אחד של צ'רלי ביטון היה יותר זעם מאשר בכל הזי"נים המפוברקים האלה :-)
שאלת טריוויה 119411
ואפרופו צ'רלי ביטון — האות ז' היתה בפעם הראשונה, אני חושב, הסימן של רשימת הפנתרים בבחירות 1973.
ועוד שאלת טריוויה 121839
מי קרא לו "צ'רלס ביטון"? (רמז: "הוא שוויצר גדול, העארפת הזה")
מנחם בגין? 121856
אכן 121866
והוא גם זה שאמר על ערפאת (בקדימון שחוזר עכשיו בבריזה לתכנית ''כך נראינו'' שמקרינה בשידור חוזר תכניות מתקופת הערוץ היחיד) שהוא ''שוויצר גדול''.
אכן 121867
לי, אגב, זכור יותר משהו בסגנון של ''סר צ'ארלס''.
פלאטו שרון? 121861
לא פספסה 119386
במו עיני ראיתי גרפיטי ''שים ז' לכנסת'' על קירות עיה''ח.
לא פספסה 119391
מה קרה ל"שים ז' בקלפי"? למה ללכת דווקא בשליליות כשאפשר לתת מסר חיובי? ולמה זה לא הופיע בתשדירי הבחירות שלהם? הא?

אגב, שמתם לב שאשתו של שלוסר כבר אינה מקום 2 ברשימה?
לא פספסה 119402
האמת היא שהססמה הייתה ''שים ז' בחריץ''. במו עיני ראיתי כתוב שחור על גבי עיתון.
לא יעלה על הדעת 130262
האשכנזי והעראקי הם בראזני ופיינשטיין, ה' יקום דמם, שבטרם הגיע אלחיהם התליין הצמידו רימון בין חזותיהם והתפוצצו לפנות בוקר ביום בו היו אמורים להתלות.
האמירה של בגין ז''ל היתה בהקשר שאז לא היה הבדל בין אשכנזי לספרדי בהקרבה ובאמונה, ועל אחת כמה וכמה, בנאמנות למדינה...
דודו מספר לגולו (סיפורי זימה) 115680
תיקון: אמירתה של תיקי דיין נוצלה עד תום, וזאת למרות העובדה, שלא היה _מה_ לנצל.
דודו מספר לגולו (סיפורי זימה) 115682
אהה, אז זה הפוך על הפוך.
לא ראיתי את התוכנית 115929
מישהו יכול לספר בבקשה במה היה מדובר בדיוק?
תכנסי לקישורים. 115933
טוב מראה עינייים? 115943
הקטעים ששודרו ב"תיק תקשורת", בפורמט MPEG4:
כל הזכויות שמורות ל"שידורי קשת" ו/או לחברה המפיקה ("אביב גלעדי הפקות", כמדומני).
MP4 is a trojan horse 116018
אני מניח שיש לך הסבר טוב

MPEG 4 isn't 116024
למיטב הבנתי, לא מדובר שם על MPEG4, אלא על משהו בשם MP4 או על איזשהם קבצים עם סיומת MP4, המכילים למעשה אודיו בקידוד MPEG-1 Audio Layer III, קידוד הנודע כ"MP3" על שום הסיומת האופיינית לקבצים בקידוד זה.

הקובץ שקישרתי אליו הוא קובץ בפורמט MPEG-4, שגם האודיו וגם הווידאו בו מקודדים כ-MPEG-4. נדמה לי שקידוד האודיו הזה נקרא גם AAC. אני לא מומחה בדברים האלה. את הסיומת mp4 נתתי לו כי זו ברירת-המחדל לקבצי MPEG-4 במערכת שאני משתמש בה. אני מניח שזו גם הסיומת הקנונית, אם יש כזה דבר.

מידע רשמי, כאן: http://mpeg.telecomitalialab.com/mpeg_general.htm
מידע על MPEG-4 וגם השוואה עם MPEG-1 ו-MPEG-2, כאן באתר "אפל": http://www.apple.com/mpeg4/

אגב, האם משאלתך אני אמור להבין שהמחשב שלך לא ידע איך לאכול את הקובץ הזה?
MPEG 4 isn't 116026
תודה.

כן, באלה הרגעים אני מחפש player ל-win
MPEG 4 isn't 116031
היחיד שמוכר לי הוא QuickTime player ל"חלונות", הניתן להורדה מכאן:
זה נראה לי אוףטופיקי למדי ולא ממש מעניין את הציבור, אז אם יש לך שאלות נוספות, אולי עדיף שנמשיך בדואל.
152060
הפרקליטות סגרה את שני תיקי החקירה נגד דודו טופז מחוסר ראיות. הפרקליטות ועורך דינו של הבדרן סיכמו שטופז יתנצל בפני המתלוננות.

חשוב לציין 152209
כי מדובר ב''חוסר ראיות'' (מספקות), ולא ב''העדר אשמה''.
חשוב לציין 152263
לפי ידיעות במשטרה תמהים על ההחלטה: "דווקא בסיפור המאבטחת מהרצליה היו עודף ראיות", אמר גורם במשטרה: "היתה עדות של השומרת, היה עימות, היו עדי ראייה, היתה הודאה של החשוד בעובדות והכחשת הכוונה הפלילית." ועוד מוסיף המקור ואומר: "'חוסר ראיות מספיקות' זה בדיחה. שוב מבחן בוזגלו עובד שעות נוספות".
טופז אצל חנוך לוין 165868
אני קורא עכשיו את הספר "אחרון" של חנוך לוין, הכולל, בין השאר, את התסריט שהוא כתב לסרט הקולנוע "פנטזיה על נושא רומנטי". הופתעתי ללמוד מההערות שבסוף הספר שאחד מהשחקנים בסרט הוא דודו טופז (טופז ולוין לא ממש מתחברים לי). מישהו ראה את הסרט ויכול לספר איזו דמות הוא גילם?
טופז אצל חנוך לוין 165871
אני ראיתי את בסרט פעם בסינמטק, או אולי זה היה במוסיאון ת"א (או בעצם במוזיאון תל-אביב?), ואני זוכר רק במעומעם* סצנה בבית הקברות, אבל לא דודו טופז.

*וזה למרות שהלכתי לראות את הסרט בקבות ביקורת שאמרה שזה יצירת מופת.
טופז אצל חנוך לוין - תשובה לעצמי 203834
יצא לי לראות לאחרונה את הסרט, אז הנה התשובה (אבל זהירות: ספוילר!).

דודו טופז משחק את הנסיך חואן שמופיע בסצינה האחרונה של הסרט, וכובש את ליבה של כריסטינה, נסיכת שוודיה. הוא אומר משפט אחד (בספרדית, אולי בכלל מדובב), ובעצם רואים רק את הצללית שלו על רקע השקיעה.

חזרה לעמוד הראשי פרסום תגובה למאמר

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים