בתשובה למרילין, 20/10/02 8:47
חדשות בערוץ 1 100807
לא יכול להיות שזה דווקא בגלל העובדה שכ-‏30 שוטרים וחיילים נפצעו קל, כמובן. להציג חוליגנים כחוליגנים זה אכן צביעות תקשורתית ממדרגה ראשונה.

יש לך דוגמא נגדית, בה נפצעו כ-‏30 שוטרים וחיילים, בגלל התפרעות מתנחלים, והקו התקשורתי היה "פחות נוקשה"?
חדשות בערוץ 1 100840
אני בסכ"ה העליתי השערה שדווקא בגלל שאנשי ערוץ 1 הותקפו אישית ע"י אותם פראים היה סיקור כ"כ "אנטי",אני מאמינה שגם לפציעת השוטרים יש משקל אך בכל זאת,נראה לי כי היה פה מעין עניין אישי של אנשי ערוץ 1.

כמו כן,מרגיזה האפליה ב"טיפול" במתנחלים לעומת ה"טיפול" בערביי ישראל,המשטרה,צריכה הייתה לדעתי "להתחיל" עם גז מדמיע ולעבור מיד אח"כ לכדורי גומי או כל אמצעי אחר בו השתמשו או היו משתמשים אם היה מדובר באזרחים ערבים פורעי חוק מוסתים ומאורגנים.
חדשות בערוץ 1 100844
אני לא בעד הפעלת כוח לשם הפעלת הכוח, אבל העניין החמור הוא שבסופו של דבר המטרה לא הושגה, המאחז הוקם שוב, ואליבא ד''הארץ'' מהיום אין כוונה בשלב זה לפנותו. צה''ל קיבל משימה ולא עמד בה.

מדינת ישראל לא יכולה להרשות לעצמה שחבורת בריונים תנצח את השלטון, ובטח לא חבורת בריונים שעומד מאחריה כוח פוליטי לא מבוטל. את הפירות של המחדל הזה נאכל בריבית דריבית אם לא נתעשת, ומהר.
חדשות בערוץ 1 100850
גם אני אינני בעד ''הפעלת כוח לשם הפעלת הכוח'' אלא בהפעלת כל הכח הנדרש כדי לסלק משם את ''חבורת הבריונים''.
חדשות בערוץ 1 100918
ואנשים קראו לתסריט שלי פסימי.
חרשות בערוץ 1 100979
הבנתי שזה מה שאמרת. משום שאני לא מסכים עם ההשערה הבלתי מבוססת הזאת, אני אמרתי את מה שאני אמרתי.

אם הם היו עוברים להשתמש באמצעים שהם נוהגים להשתמש בהם כנגד אזרחי ישראל הערבים, כנראה שהינו מאבדים כמה מתנחלים בעימות זה (בערך 13 פלוס מינוס).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים