1036
נראה שהמאמר יזכה לתגובות רבות, בעיקר מתושבי רמה''ג, והרי זהו המדד לאיכות המאמר בראיית המחבר. בעמוד השער של האתר, מדורגות הכתבות המובילות במספר התגובות, ועל כך גאוות העורכים. אולם תגובות לא דורשות איכות, ואיכות אינה גוררת תגובות. אומנות בחירת הנושא וכשרון ניסוח הכותרת הם הגורמים העיקריים אשר משפיעים על מספר התגובות לכתבה. ובמחשבה שניה עיסוק חובבני בנושאים עקרוניים היא סיבה טובה לתגובה.
תגובות עליך ישראל 1041
אני מסכים עם הטענה שאיכות אינה בהכרח גוררת תגובות, והנה, דווקא המאמרים החביבים ביותר עלי שהתפרסמו באייל, זכו למעט מאוד תגובות. אך אין אנו מדרגים את המאמרים שזכו לתגובות הרבות ביותר בשל "גאווה", אלא פשוט מתוך הנחה שמאמרים אלו זקוקים ליותר מאשר שבוע אחד למיצוי הדיון בהם. על כן, מידי כמה זמן, אנו מסירים מאמרים ישנים יותר שהדיון בהם כבר נפסק מזמן, ומאפשרים למאמרים חדשים יותר לתפוס את מקומם ברשימת מרובי התגובות.
כאן באייל אנו מנסים להעלות כמה שיותר נושאים לדיון, בתחומים מגוונים. אינך מסכים עם דברי הכותב? כתוב על כך! לדעתך הכותב לקה ברשלנות כשהתעלם מפרטים כלשהם? ספר על כך לכלל הקוראים! על כך, ולא על מספר התגובות, גאוותנו באייל הקורא.
1065
לטעמי, האייטמים באייל הקורא הם אינם המאמרים אלא הדיונים והחלפת הדעות שקורות בעקבות המאמר. לפיכך, אין לדעתי מקום לקשר בין איכות המאמר לכמות תגובותיו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים