יאללה מכות! 104873
איזה כיף. כל פעם שאני ממלא לוטו, ומדחיק את העובדה שהסיכוי לזכות הוא אפסי, אני חי באשליה, שהנה, אולי אזכה והכל ישתפר. התחושה ודאי מוכרת לרבים. עכשיו כולנו נוכל שוב (רק בעלות קצת יותר גדולה) לשחק לנו באשליות.
יאללה מכות! 104877
במקרה הזה (רק במקרה הזה? אלק) אני קצת יותר אופטימי מרוב האנשים. מערכת הבחירות בקושי התחילה, ולשמאל יש _המון המון_ חרא לזריקה מחכה במחסנים. התשובה הכמעט יחידה האפשרית של שרון היא "כן, אבל גם אתם הייתם בממשלה". אף אחד הרי לא אוהב את המצב הנוכחי, ברור שהוא התדרדר מאז הבחירות המיוחדות, ויש הרבה מאוד חוסר נחת והרגשת חוסר מוצא בציבור. כרגע כל זה יוצא בעיקר ככעס על ערפאת וכבלבול באופן כללי, אבל זה הרי מצב לא יציב. אנשים יקפצו על כל דבר שיציע פתרון בצורה אמינה, ולכן יש לי הרגשה שהאשמה ישירה ופשוטה של הליכוד בהידרדרות המצב בתעמולת הבחירות תלך רחוק, במיוחד אם ימוחזרו חומרים מתקופת מלחמת לבנון: "בקיץ הבא תלבשי לבן..."
יאללה מכות! 104897
אכן יש המון חרה אבל יש שלושה מנהיגים שלא נותנים כמו שציינת "פתרון בצורה אמינה) פואד לא יכול לטעון שהוא היה כבול לשרון כל כך הרבה זמן מבלי לעשות משהו אם רצה בכך.
רמון וחוק הבריאות שלא מוכרים לכולנו(וחוץ מזה מה הוא מציע?), ואת מיצנע אני לא מכיר מספיק בשביל להחוות דעה. (בטח שלא מכיר מה הפיתרון שהוא מציע. )

אגב על דאגה אני בכל מקרה לא אבחר ככול הנראה באילו או באילו, אלא באחת המפלגות היותר קטנות.
אני דווקא מרוצה משרון 104908
אמנם הצבעתי בזמנו לברק, אך אני מרוצה למדי מהתנהלות ממשלת שרון. הוא הביס את הפלשתינים, הוא בודד את ערפאת, הוא ריסן את פרס, הוא שמר על ממשלת אחדות רחבה ומלוכדת, הוא לא נכנס להרפתקאות, לא נכנע לחרדים, שמר על יחסים מעולים עם ארה"ב והתרחק משחיתויות וסיאובים להבדיל מקודמיו.
המצב הכלכלי אמנם מחורבן, והתמיכה הממשלתית בהתנחלויות חורגת מכל פרופורציה הגיונית, אבל כשיהיה שלום וההתנחלויות יעברו לריבונות פלשתינית הכל יסתדר.

נו, מתי עושים שלום עם עירק?
אני דווקא לא 104976
אתה חי באשליות?
לא נכנע לחרדים? יש לי אלף ואחד דוגמאות להראות לך שכן
הביס את הפלשתינים? ובמה זה מתבטא? בפיגועים הנוראיים
שלא נפסקים, בעולם שחושב שאנחנו טינופת שרוצחת ילדים?
זה שהם חיים בתנאים איומים ואומנם אנו יכולים לטבוח בהם מתי שנרצה, לא אומר שהוא עשה משהו גדול.
המצב עדיין על הפנים והוא רק הולך ומחמיר.
שלא נדבר על הכלכלה, ממשלה מאוחדת? ששווה מה?
והוא מושחת בדיוק כמו של השאר.
בבחירות הבאות הוא כבר לא ינצח,
וטוב שכך.
ואני אומרת שהוא דווקא כן ינצח 104978
וטוב שכך - כי ככה פואד או רמון יובסו מולו ומצנע יוכל להיות ראש הממשלה הבא אחריו!
וחוצמזה שאריק ופרס יודעים שזו שירת הברבור שלהם, ולנו כדאי לתת להם לשרת את עמישראל בנסיונם הכביר שהרי ממילא אי אפשר לשחד פוליטיקאי שימות תוך עשור או שניים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים