בתשובה להאלמוני המקורי (מהדיון ההוא), 22/11/02 23:02
באירוניה 108396
ובכלל התכוונתי לא לענות לך, כדי שלא תכניס שוב לתשובה את איילת ואת בציר טוב, כפי שאתה עושה השכם והערב, עם צורך וללא צורך. וגם כדי שלא תזכיר לי שוב שניחשת את זהותי האמיתית, כי אפילו אותי זה כבר משעמם. וגם כי אין לי כוונה להיסחף שוב לשיחות בטלות ולהרוס את מעמדי המעורער ממילא באתר זה... והנה בא העורך הראשי ובפיו בדיחת שואה!

תביא עוד אחת, קננגיסר :-)
אה. חבל. 108431
טוב, בסדר. תשמיצי את ההודעות שלי, תתנערי מכל קשר איתי ותצחקי רק מהבדיחות של העורך הראשי. (לא שכל החיל והרעדה האלה לא קצת שקופים מדי (שלא לומר מוגזמים), אבל ממילא זה לא יעזור לך, כי אין סיכוי שדובי יזכור משהו מזה).
ובכלל אם את חושבת שההתרפסות הזאת בפני הממסד הלבן‏1 תוביל אותך לאנשהו, אני ממליץ לך להסיק מסקנות מחוויותיו של ההוא עם השם של הערבי, שרצה להיות מועמד לראשות הממשלה מטעם מפלגת העבודה.

לא ניחשתי את זהותך האמיתית. את נידבת את אחד מכינוייך מיוזמתך, וכל השאר הוא מידע גלוי (שאותו (כזכור?) לא חלקתי עם יתר קוראי האתר). ובכלל חבל שאת לא עוקבת. לא חשוב.

האמת שגם אני די התפלאתי שדובי הגיב הגיב להודעה שלי, כי הרי נתתי לה את הכותרת ההיא רק בשל החשש מחרונו. מצד שני, ובמחשבה שניה, זה דווקא הגיוני. לך תהיה עיקבי כשאתה סנילי.

1גילוי נאות (כי אח"כ בטח יהיו כאן מיליון אי הבנות): הח"מ הוא (במקרה) יותר פולני מלך ואלנסה ויאיר גרבוז ביחד.
מיליון אי הבנות 108536
כל התרעומת הזו, ואפילו לא אמרתי שהבדיחה של דובי היתה מצחיקה. העובדה שהוא סיפר בדיחה, זה מה שהצחיק אותי.

שבת שלום לך.
מיליון אי הבנות 108556
ברקת, בושי והכלמי! שבת יצאה מזמן. "שבוע טוב לך" הולם יותר.
מיליון אי הבנות 108628
מצידי אפילו שנה טובה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים