בתשובה לאדון חרדון, 11/12/02 23:34
על היתרבות 112537
הנה מה שכתבת
''אני מאמין שנתניהו נאנס בניגוד לרצונו להמשיך בתהליך אוסלו''

אז אפשר לחשוב שהיו לו אילוצים פוליטיים שהוא לא יכל לצפות אותם לפני שנבחר ולא היתה לו ברירה אלא לחתום עם חברון בכפיה.

אני רציתי להראות את השקריות בקביעה שלך כי הוא המשיך באוסלו מרצון. אולי לא רצון אישי אבל בטח ובוודאי וללא צל ספק שזה היה מרצון פוליטי שעליו הוא ידע מראש.

פראוודה מתאים פה כי עבורם שקר היה אמת אז אל תתיפייף פה. מי שלא סובל את הריח במטבח, שינסה בשירותים ואז יראה שהמטבח לא נורא כל כך.
אתה קבלן מטבחים? 112543
לדעתי נתניהו נאנס לכך על ידי המציאות שנוצרה. בוודאי שאם אני צודק, הרי שעוד לפני שנבחר ידע שלא תהיה לו ברירה אלא להמשיך בתהליך. אז מה, בגלל זה הוא לא יתמודד? דווקא הידיעה שתהליך שאתה חושב שהוא שגוי יימשך בכל מקרה היא עילה לנסות ולנווט אותו בעצמך כך שייגרם כמה שפחות נזק. במציאות, כמובן, נתניהו פעל בצורה שהובילה לעוד יותר נזק.

אינך יכול לדבר על שקריות, מכיוון שאני באמת חושב שהוא המשיך בתהליך מחוסר ברירה (האם אתה יכול להוכיח לי שאיני סבור כך? אדרבא, תנסה), או על קביעה, מכיוון שלא קבעתי שזה היה המצב. הסברתי, שאני חושב שיש לי סיבה להניח שזה מה שקרה.

ההנחה הזו שלי, אגב, דווקא עושה חסד עם ביבי. אם באמת התכוון להמשיך בהסכם אוסלו, והיה עושה זאת גם אילולא הנסיבות אילצו אותו לכך, הרי שעשה זאת בצורה מחורבנת. כך או כך, אני סבור שהוא היה חרא של ראש ממשלה.
לא אבל אני מבשל לשונות של פרה בחרדל 112545
.
יאמי! חוץ מהחרדל 112547
פעם אפילו אכלתי חרדון. באמת התורה 112549
נאנס? בעלי? 113701

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים