בתשובה להעלמה עפרונית, 13/01/03 11:39
משעמם 120657
אכן המטרה ברורה אולם על מנת שאני אשלשל את הפתק אני צריך סיבה כל שהיא, דעה רעיון משהו שהם לפחות יבטיחו לי, איזו דרך עתידית הם מציעים לי. עד רגע זה לא ממש ראיתי משהו מהם מציע דרך . בטח לא באמצעות הטלוויזיה.

מר"צ אם זכרוני אינו מטעה אותי תמיד טענו כי יש להם פיתרון יחסית פשוט, הוא מתחיל ביציאה מהשטחים ואחר כך יהיה הרבה יותר קל.. ושוב אם הם לא אומרים מה ואיך על סמך מה אני אמור לבחור אותם, אני לא רוצה לדעת רק מה הם עשו אני בעיקר רוצה לדעת מה הם הולכים לעשות הלאה. (ואת זה הם לא ממש אומרים)

גם הצבעה על פי הצד החברתי צריכה לבוא ממשהו, האם ידוע לך מה הם החוקיים שהם עשו הם הם מפרסמים אותם. (אני יודע מרצ התחילו אבל מה אם כל השאר?) מה הוא בכלל חוק חברתי? טיפול באילו שנימצאים במעמד התחתון ביותר? האם חוק חברתי אינו טיפול גם במעמד הבנוני? (כמו ששינוי מנסה או טוענת כי תעשה?)

אנשי שס רבים מהם אין להם טלוויזיה כך שהם גם לא ממש רואים את התשדירים.

מה אמרו לתת לי או לאחר את התשובה במי לבחור? אם לא תעמולת הבחירות בה המפלגות אמורות להציג את מרכולתן?
האם זה על פי מה שהם עשו בעבר? בבקשה רק שיגידו מה הם עשו ולא כל הזמן ילכלכו על אחרים. האם על פי מצע , בבקשה שיגידו מה הדרך שלהם לפתרונות בנושאים אילו ואחרים.

שלטים ופליירים הם חלק מהרעש שהמפלגות אמורות לעשות על מנת שאני אזכר שהן קיימות וכי אולי יש סיבה להצביע להן.
משעמם 120665
רוב המצביעים של ש"ס בבחירות הקודמות הם לא חרדים, ויש להם טלוויזיות בבית. פוטנציאל המציביעים החרדים של ש"ס הוא בסביבות ה-‏5-6 מנדטים, לא יותר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים