מחשבה עלתה במוחי 12120
גבורתיי ורבותיי.
אני שמח לבשר לכם על מחשבה המתרוצצת זמן מה במוחי ולא נותנת לי מנוח.
אני חושב על רמת הדאגה והמחשבה שמשקיע ראש הממשלה והממשלה כולה לעניין ביטחונם של אזרחי ישראל בכלל ואזרחי ישראל היושבים במחוזות יהודה שומרון וחבל עזה - המכונים בפי אנשי התשקורת העויינים ובפי אנשי שמאל רבים - מתנחלים כשם שמכנים אותם אוייבינו - מסתוטינין.
ואיך הגעתי למסקנה זו?
או קיי - ברור לי שכלפי חוץ לעולם אבל לעולם לא יודה בכך שום פוליטיקאי - אבל אני משוכנע שמר ברדק הנכבד לא רק שלא מודאג ולא חושש ממותם של מתנחלים אלא אף מעודד אותם - ולדעתי אף יותר מכך התיר את דמם שלא אלו האחרונים בידיו של רב המרצחים יאסר ערפאק - שהוא - ברדק לא בשל כרגע להרג יהודים בתוככי הקו הירוק.
אם כך הוא ניסח מסמך לא כתוב - שעליו סיכמו כנראה בין היתר מר שמעון פרס וערפאק - שנכון לזמן זה ערפאק יכול לחסל יההודים בכל רחבי יהודה שומרון ועזה ללא הרבה תגובה ישראלית - מדי פעם ירי של פגזים ממולאים בבטון. כן כן בטון הפגזים שנורים ברחבי המחוזות עליהם דיברתי כלל וכלל לא ממולאים בחומר נפץ ועל כך פירשנו טובי וגדולי מומחי הבליסטיקה.
מדי פעם הפגזה פה ושם.
אבל אלו פעולות קטנות וכירורגיות כביכול להשתיק ולהשקיט את הציבור היהודי המפולג בתוככי שאר המחוזות של ישראל.
ומה הכוונה להשתיק?
מר ברדק הנכבד חושש בימים אלו בעיקר מהתארגנויות של ימניים קיצוניים - חושש מהפגנות ענק שבואו יבואו - כי הוא כהרגלו לא רואה את הנולד.
וכאשר אין בינתיים פידועים רצחניים וגדולים בתוככי ישראל הוא רואה זאת כהצלחה כבירה שלו עצמו.
לא יעזור שיש התרעות חמות - על פיגועים לא רק של מחבלים מתוככי הרשעות הפלסטינית . לא רק של מחבלים איסלאמיים קיצוניים לכאורה.
לא רק של רוצחים פלסטינאיים המכונים בטעות כשוטרים או אפילו קצינים.
אלא וזאת לדעת ישנם התרעות יותר מחמות על פיגועים ועל חטיפה של חיילים ואזרחים ישראליים של ערבים אזרחי ישראל והעבלתחומי הרשעות הפלסטינאית או לחיזבאללה.
כבר כיום ישנם אימונים רציניים ומעבר חסר תקדים של נשק בתוככי הכפרים והישובים של ערביי ישראל וכל זרועות המודיעין מזהירים מפני המליציות החמושות.
כבר השבוע האחרון ראינו לכך עדות בכמעט לינץ' שנערך בחיילי יחידה מובחרת שהגיעו לצורך ניווטים לכפר עראבה ויצאו משם בעור שיניהם
אני לא אזכיר צוותים של בזק וחברת חשמל שזכו להתנכלויות.
וכל זאת לאחר שברדק נכנע לערבים וכונן ועדת חקירה שכל תכליתה הכפשת המשטרה ובסופה קרוב לודאי יורחקו מיטב הקצינים - ביחוד במגזר הצפוני כשהדובדבן שבקצפת הדחות של מפקד המחוז - אליק רון.
אם כן חברים - המשיכו להיות רגועים - כי נכון לרגעים אלו אם לא גרים אתם בחבלי הארץ שציינתי ברדק עדיין מוכן בצורה כלשהי לחשוב ולדאוג לביטחונכם - אבל אם אתם תושבים במחוזות אלו דעו כי דמכם הפקר!
שלא לדבר על צפון הארץ - שגם שם הופקר דמם של היהודים - מלחמה מול החיזבאללה - שמיטב הפרשנים מדברים עליו כצבא בפני עצמו - מעין מדינה בפני עצמה - לחיזבאללה יש כיום אספקה תחמושת וציוד שיכול להספיק ל3 שבועות!!!מלחמה כוללת בישראל בלי הזדקקות לאספקה נוספת.
ומה עושה ראש ממשלתנו האהוד ברדק????
מבליג כהרגלו.דבר אחד אומר לו - אנשים נורמלים לא מבליגים ולא מתאפקים אלא מוציאים מה שיש להם...
כי מי שמתאפק יותר מדי סופו להתפוצץ...
שבוע טוב לכולכם.
נ.ב
צווי ה-‏8 כבר עמוק בדרך .
התכוננו נפשית גברותיי ורבותיי.
מאוד בוגר 12135
המלצה ידידותית להמשך: אם אתה מעוניין שמישהו באמת יקרא את דבריך, כדאי שתפסיק עם עיוותי השמות הילדותיים הללו ועם סגנון הכתיבה האינפנטילי בכלל. "ערפאק" היה יכול אולי לשעשע אותי בכיתה ג', אבל אני מעדיף להאמין שמזמן עברנו את השלב הזה.
מאוד בוגר 12149
א.תשמור את ההמלצות שלך לעצמך.

ב.תקרא לעומקם של דברים ואל תרד לקטנות.

ג.אני לא ראיתי שחידשת הרבה במילים הנבובות ו''הבוגרות'' שלך מר ארטנשטיין

.ד.בזה שאני כותב אני לא חושב אם יגיבו כן או לא
אני פשוט מביע את דעתי אם אתה רוצה להגיב תגיב ואם לא אז אל תגיב.
פורום משמעותו השמעת דעות - ולפעמים גם שונות משל כל חברי הפורום.
אין משמעותו שעל כל אחד חובה לענות על כל דיעה שמושמעת או נכתבת בו.

ה.לא באתי לשעשע אותך - אבל אם המציאות כל כך אבסורדית כמו שהיא היום - זה הדבר היחידי שמצחיק אותי - ואם זה לא מצחיק את כבודו - זבש''ך מר ניתאי היקר מאוד.

ו. אני מצטער מאוד אם נגרם לכבודו עוגמת נפש משמיעת דעת רוב ברור בציבור היהודי - אבל מוטב שישמע זאת בדרך הפורום לפני שישמע את פי העם מהעם עצמו - וההפגנות שבוא יבואו יהיו הרסניות רועשות וסוערות מהן כמוהן - כמו שלא ידעה המדינה הזו מעולם - כי בראש המדינה יושב אדם אטום . אדם שכל רצונו ותאוותו זה להישאר בשלטון ויהי מה הוא ומפלגתו חסרת היצירתיות - שהפקירה את חלומות וחזיונות העם והדת שלה . כן כן מפלצת העבודה. אליה הכוונה שלי מכוונת.
אז פה סיימתי.
ביי ויום טוב לכל חברי הפורום.
כשאני מפליץ, 12240
אני לא חושב על אנשים אחרים. אני מפריש את הניחוח שלי לחלל.

שיהנו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים