בתשובה לטל כהן, 04/02/03 7:08
בעיות 126910
אני מסכים לגמרי שהאייל לא מספיק גדול למנגנוני מודרציה צפה ומטא מודרציה. אבל אני לא שותף להערכתך לבעיתיות של הודעות "דרגו גבוה/נמוך/למה דירגתם?" כי הרי אלה ההודעות שהכי הכי קל לדרג - ישר 1-. כך שעבור הקורא זו לא בעייה (עבור העורכים, נו טוף, אולי קצת).

את /. אני מכיר רק במתכונת הנוכחית (אין לי אפילו חשבון, אני סתם אורב מזדמן), ובאמת יחסתי את העומק הנמוך לכמות הפרסומים. דעתך בנושא, כמובן, עדיפה.

אגב, המקום בו אני בעיקר מפסיד זה כשאני נותן לדיון לצבור תגובות, ואז סופסוף מחליט לעבור עליהן. מאחר ואני עובר עליו מהר (לעיתים רחוקות יש לי הרבה זמן אינטרנט ברצף - רק כשאני בבית הורי), אז הרף הסגנוני שלי גבוה, ואני קורא רק מה שקל לעכל, ומפסיד תוכן. בנוסף כבר ויתרתי לגמרי על מאמרים בנושאי מוזיקה ושירה.
פיתרון חלופי 126913
הרבה יותר פשוט טכנולוגית, שכל חודש (/שבוע/שבועיים) יפרסם אחד העורכים (הכותבים/ המערכת/ העורך הראשי) סיכום חודשי בסגנון "מה היה לנו החודש", שיכיל קישורים לתגובות המקוריות והמעניינות ולדיונים החשובים והמשעשעים לדעת אותו עורך.
פיתרון חלופי 126915
אפשר לפסול מראש את השתתפותו של העורך הראשי בפרוייקט כזה, משום שזה לגמרי מוגזם לצפות ממנו לדעת מה היה ביומיים האחרונים, לא כל שכן בחודש האחרון.
פיתרון חלופי 126916
נה, אני יכול לקרוא הרבה יותר מזה.
מה? 126982
לא הבנתי.
מה? 126985
אני רוצה יותר אייל מזה. אפילו סיכומים שבועיים לא יספיקו לי. אני יכול ורוצה לקרוא יותר ממה שאתה מציע שאני אקרא.
מה? 126986
אז אולי לכיוון היומי, ז"א להוסיף מקום בו כל משתתף יוכל לתת קישור לתגובה/דיון (שהוא לא כתב) שמוצאת חן בעיניו, משהו בסגנון "עשה לי את היום" בנוסף לנימוק (וככל שיותר אנשים יסכימו לאותה תגובה, המיקום שלה יעלה...).
כדאי גם 126989
שמגיבים יקבלו היזון חוזר, שיאפשר להם לדעת איזה מתגובותיהם הן הנקראות ביותר.
כדאי גם 126992
ואולי גם, כדי לחסוך מהמגיבים את המאמץ, להכין כמה תגובות מוכנות מראש, שהמגיב יוכל לבחור. משהו בסגנון:"גדול", "כתבה מאאאדאימה", או "הבאת לו בהפוכה" וכיו"ב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים