בתשובה לא. הראשון, 07/02/03 10:07
כאילו זה מעניין את מישהו 127676
מי כמוך יודע...
אגב היכן היית? האלמונים היו עצובים:-(
כאילו זה מעניין את מישהו 127679
הייתי במשימת ריגול סודית, ואני גאה להודיע בזאת שכמחופש לאלמוני (כן, זה אני הייתי עם הזקנקן שנראה לך מודבק) הצלחתי להתגנב אל הבסיס התת-קרקעי הסודי ביותר שלכם, לשהות בו 24 שעות (וקשה, אתה יודע, לשהות במחיצתם של אלמונים אפילו שעות ספורות, מה גם בבסיסם התת קרקעי).
כעת ידועות לי כל התכניות הסודיות שלכם להשתלט על העולם, ותכנית ראשונה, להשתלת וירוס שיהפוך את כל כותבי האייל לאלמוניים שלא מרצונם, תובא לידיעת המערכת.
כאילו זה מעניין את מישהו 127683
כל זה ידוע כי זיהינו אותך מהרגע הראשון, (הקצף בשפתיים הסגיר, לשהות במחיצת אלמונים אתה יודע...) וכל סיפור הוירוס היה דיסאינפורמציה ש"התנדבת" בשמחה להפיץ.
אבל זה מסביר רק 24 שעות ונעדרת אולי חמישה ימים.
כאילו זה מעניין את מישהו 127692
מחוץ למה ש"התנדבתי" להפיץ (אתם לא באמת חושבים שאת תכניותיכם האמיתיות אני אפיץ כך סתם, שחור על גבי אייל) אני יודע עוד דברים. כמובן שאין בכוונתי לחשוף, וזה עם הקצף היה כפיל הטעיה. לא שמת לב לזה עם החולצה הזהה שהתגנב בדלת שממול בזמן שהסתכלתם על ההוא עם הקצף, אהבל?
בשאר הימים טסתי בין בירות העולם ויידעתי גורמים מוסמכים באשר לתכניותיכם.
כאילו זה מעניין את מישהו 127705
אפשר די?
כאילו זה מעניין את מישהו 127707
(הצדעה)
כאילו זה מעניין את מישהו 129744
אחד הדברים המעצבנים ביותר אצל קשקשני רשת כפייתיים, שלא מעט מהם מבלים שעות רבות באתר זה, הוא שלרובם יש גם את תסביך המלה האחרונה. כל פנייה לאחד כזה בבקשה שישתלט קצת על הדחף הפנימי שלו להקליד עוד ועוד, מייצרת אוטומטית תגובה נוספת מצידו.

רק התעלמות מוחלטת ועקבית עשויה להביא יום אחד לכך שקר''כ ישתכנע שהאדמה הנוכחית כבר חרוכה למהדרין ויסתלק לו למקום אחר (וישא''ק).
מכיוון שיש לי את תסביך המלה האחרונה אז: 129748
אחד הדברים המעצבנים אצל קשקשני רשת מסוג מסויים הסובלים מתסביך עליונות פרנואידי, הוא שמכיוון שאופיים מורכב מסוג הדברים שציינתי, הם חשים צורך לבקר אנשים בצורה זדונית ומרושעת, ומצד שני הם מפחדים ששמם יוודע.
לאחרונה הם אף פיתחו לעצמם סוג של גאווה יחידתית מטומטמת, ואני מודה באחריותי לדבר שנבעה מכך שייחסתי להם מידה כלשהי של אינטנליגנציה מעבר למה שמוחם הפרנואידי תמיד איכל בתהליך התמידי של המחלה.
התעלמות מוחלטת ועקבית לא תעזור להם כנראה וגם לא תביא לסילוקם מהרשת, ולמעשה אני חושב שבעייתם האישית והבעיה הסביבתית שהם גורמים תיפתר רק ע''י פסיכיאטר מומחה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים