היקום כפי שהוא נתון 130499
כולל בתוכו גם יקומים אחרים.
בהתפשטותו הוא בלע יקומים שיש להם איתו תכונות משותפות כלשהן.
הוא ממשיך לבלוע יקומים, אין לו סוף מוגדר.
יש בתוכו דברים שאינם מוכרים כלל לבני האדם, מוח האדם איננו בנוי לתפוס אותם, אבל הם מתאימים את עצמם ליקום. הם חדרו אליו דרך פרצות, צדדים אפלים, צדדים לא אנושיים של התודעה, צדדים בחומר וברוח של התודעה שהתחברו עם נגיפים זרים, "וירוס מחשב".
או שהיקום היה זונה מראשית בריאתו.
יש בוודאי יקומים זרים שדבר בהם אינו מתחבר עם היקום שלנו, יש יקומים שמתחברים איתו רק חלקית, לפנמים אנחנו פוגשים אותם וטועים לחשוב שהם מרחב נוסף.
סימן להבחין בין יקומים כאלה לבין יקומים שהיקום שלנו בלע, הוא שהראשונים לא משתדלים להתנהג "כמונו", בעוד שיקומים נבלעים, גם אם מה שנמצא בתוכם זר לתפיסתינו, הרי שהם משתדלים להתאים את עצמם, "להתנהג כמונו".
על כל הריבוי, מרגע התפרצות היקום, אחראי לחץ היקומים האחרים, הוא גם שיצר את הזמן. כל התהליך של ההתפזרות הוא תוצאה של *חוק כל היקומים*.
היקום המקורי היה דיסקית, ובראשונה עדיין נראה כדיסקית מתרחבת.
התודעה עדיין נמצאת בכל, ורגבי אדמה על כל פלנטה רחוקה יוכלו גם הם לספר לנו, אם רק נדע לשאול אותם, מי זר ומי שייך, ומה היה ביקום בימיו הראשונים, כשענקי התודעה רק החלו להיספג בצורות. אבל כדאי שלא תמיד נסמוך עליהם. ביקום ישנם גם סוכנים זרים, שיכולים להתחפש להרבה זמן, "אבל לא לכל הזמן". נקווה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים