בתשובה להאייל האלמוני, 24/02/03 3:31
כן, הוא באמת די שמן 131609
(כל התשובות ניתנות עפ"י ההנחה, עליה ככה"נ אתה מתבסס, שהממשלה שתוקם תהיה ממשלת ליכוד-שינוי-מפד"ל, שתפעל עפ"י ההבנות אליהן הגיעו שינוי והמפד"ל, כפי שהן פורסמו באה"ת).

"מי שינה את שיטת הבחירות והרס את ש"ס?" אני לא יודע אם לשרון מגיע קרדיט מיוחד בעניין החזרה לשיטת הבחירות "הישנה" (שעפ"י זכרוני זכתה לתמיכה של ח"כים מכל קצוות הקשת הפוליטית), אבל גם אחרי הבחירות בשיטה הזאת ש"ס היא המפלגה הרביעית בגודלה בכנסת, ולמפלגות החרדיות יש יותר כוח פרלמנטרי מל"שינוי".

"מי ה[י]ציל את עם ישראל מידי תעתועי השמאל הרס את עראפת ומחץ את הפלשתינאים?" אני לא יודע, אבל לא יכול להיות שאתה מתכוון לאריאל שרון, ראש הממשלה שבתקופתו נהרגו מאות רבות של אזרחים וחיילים ישראלים, הרבה יותר מאשר בתקופותיהם של קודמיו מן השמאל.

"מי הלך על ממשלה חילונית?" אני שוב לא יודע, אבל שוב לא יכול להיות שאתה מתכוון לאריאל שרון, אלא אם כן אפי איתם וחבריו חזרו לאחרונה בשאלה.

"מי יביא לנישואין אזרחיים?" שוב, לא אריאל שרון (וגם לא טומי לפיד). שניהם הסכימו לתביעת המפד"ל להותיר את המונופול על נישואין וגירושין בידי הרבנות. שניהם אגב גם לא יביאו לתחבורה ציבורית בשבת וגם לא לגיוסם של החרדים לצה"ל, סתם למקרה שאתה מתכוון לשאול בהודעה הבאה שלך עוד כמה שאלות שיגרמו ל"קייס" שלך, להראות עוד יותר מגוחך ממה שהוא באמת.

בכלל, יש די הרבה דברים שחבל שאין לך, אבל אם הייתי נדרש לדרג אותם, אני מניח שאת הנקודה האדומה הייתי מציב איפשהו בתחתית הסולם.
כן, הוא באמת די שמן 131789
אגב, לפיד כשר המשפטים יהיה אחראי למינוי דיינים לבתי הדין, לא? יכול להיות פתח לקטעים ושיגועים לרוב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים