האמנם? 136517
הערב, החל מהרגע שבו עבר ערוץ 10 לשדר את משחק הכדורסל, החלה לרוץ בתחתית המסך מין שורה כזאת של עידכונים, כדי שגם מי שהחליט להתנתק לאיזו שעה וחצי מכל הפקה-פקה, לא יוכל להחמיץ את העובדה ש"העיראקים טוענים: 'הפלנו מסוק אמריקאי'. אין אישור מגורם מוסמך", וכל מיני כאלה. בין כל האינפורמטיקה המרתקת הזאת שובצו גם כל מיני פכים קטנים סטייל: "מושג מהחדשות: טיל שיוט נקרא טיל שיוט כי בלה-בלה, בלה-בלה".
אחד מאותם פכים קטנים - וזה גם עניינה של ההודעה הזאת למקרה שהתחלתם כבר לתהות - היה: "לא הרבה יודעים אבל גם במלחמת יום כיפור נורה סקאד על ישראל. הנזק היה מועט". ואני שואל: האמנם? אני מכיר את הסיפור שהסורים ירו רק"ק מסוג "פרוג", אבל על סקאד לא שמעתי. האם מישהו מהזקנים, או מהידענים, או מהידענים הזקנים כאן, יכול להאיר את עייני?
ערוץ עשר, הוא אפס. (כמו הרייטינג) 136518
לא נורו סקדים. כן נורו פרוגים.
האמנם? 136546
מעניין מתי יספרו על הטיל הכימי שנפל בסוף מלחמת המפרץ הראשונה באיזור בלתי מיושב בנגב (זוכרים את ההודעה ההיא לאיזור ו' להשאר בחדרים האטומים, אחרי שהם כבר התרגלו שם שהאזעקות לא קשורות אליהם בכלל?)

הסיפור הזה יכול לשפוך אור על נסיבות הסיום המוקדם מידי לטעמם של רבים של המלחמה ההיא.
האמנם? 136565
עד כמה שזכור לי זה היה טיל עם ראש בטון שלא הכיל דבר.
כיוון שלא היה פיצוץ באו החששות. נדמה לי שהועלתה אז השערה שאולי מדובר בראש ביאולוגי, ושהבטון בא להגן על החידקים מהחום.
האמנם? 137217
לא נראה לי שעכשיו הזמן הנכון להלחיץ את האזרחים. אפילו אם זה מצחיק.
מה לעשות כשמשעמם בחדר אטום 137317
רעיון 761:
לטלפן למישהו אקראי, לומר "שלום, מדברים מפיקוד העורף. תבדוק בבקשה אם יש לך גז ירוק באמבטיה".
האמנם? 137221
כן, מלחמת המפרץ הותיקה. אני זוכר איך חדרנו (הילדים) הפך לחדר אטום, איך היינו מסתגרים שם כתגובה לכל אזעקה, חוץ מאבי, קצין האב''כ במיל', שנשאר בסלון וראה טלביזיה. טוב, בכל זאת היינו באילת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים