בתשובה לכותב התג' הקוד', 01/04/03 11:49
באמת!? 138497
מי יודע. יש רופאים שיש להם המווון זמן. קח למשל את אפרים סנה. או את גונן שגב (מישהו עוד זוכר?)
באמת!? 138501
ד"ר רם טוקלינדר?
באמת!? 153028
ומי שלא מכיר, גם בריג'יט פורסטר.
באמת!? 153164
ולמי שלא מכיר ומתעצל (כמוני) לחפש - מי זאת בריג'יט פורסטר?
באמת!? 153165
אפשר להבין את זה משם הכותב: "היפה והאמיץ".
ברידג'יט היא הדמות הכי חמודה ב''היפים והאמיצים'', חוץ מאמא שלה 153167
ברידג'יט היא הדמות הכי חמודה ב''היפים והאמיצים'', חוץ מאמא שלה 153171
טוב, תודה. החכמתם אותי. ידעתי במעורפל שיש דבר כזה, "היפים והאמיצים", ולא קישרתי עם "יפה ואמיץ". חשבתי שהניק הזה, אולי זו איזו אירוניה לגבי גונן שגב.

עכשיו מתברר שהבנות שלי דוקא מבינות מצויין ברשימת הדמויות של היפים והאמיצים ושאר סדרות בפרוטה. יכולתי לשאול אותן, והייתי מקבלת מיד על המקום קורס מלא ומקיף... אז זאת אומרת שסדרות של ערוץ 3, זוהי גם נחלתן של בנות אינטליגנטיות. גם בנקודה זו החכמתי זה עתה.
The Blog and the Beautiful 153200
ולמי שרוצה לדעת עליה עוד, אפשר גם בעברית
וזו דרך אגב סדרה של ערוץ 2, לא 3.
The Blog and the Beautiful 153205
אוף טופיק - בת כמה ברוק אמורה להיות בסדרה? כבר יותר מעשר שנים עברו בחיים, לא יודעת כמה בסדרה, והיא אמורה היתה להזדקן לפחות בעשרים (לפחות לפי גיל הילדים שלה).
The Blog and the Beautiful 153207
אולי בין לבין היא קופצת לחלל, דבר שמאיט את הזדקנותה.
בעוד שנתיים, בערך, בעזרת השם, היא תפתה גם את תום (בנו של רידג') וכך תשלים את סריית ה''פורסטר''.
The Blog and the Beautiful 153212
היום הוקרן בארצנו הפרק ה4000 של הסדרה, דבר המצדיק ציון אפילו באייל הקורא.
אני אגב מחבב, לפעמים אפילו יותר, את הסדרה המוקרנת לאחר מכן, "כל ילדי" המתרחשת בעיירה פיקטיבית בשם פיין ואלי.
אני מחבב אותה כי היא קצת יותר אנושית, הטיפוסים בה הם טיפוסים שיש סיכוי לפגוש גם בחיים האמיתיים (לא כולם מיליארדרים) וגם הדברים שקורים להם עשויים לקרות לאנשים בשר ודם (הריון בגיל עשרה, התמכרות לסמים) ומותרת בה הופעת הומוסקסואלים ואף ר"ל נישואי תערובת (אמנם בינתיים רק בין כושי להיספאנית ולא לבנה לגמרי, אבל זה הרבה יותר ממה שמותר להעלות על הדעת ב"יפים").
The Blog and the Beautiful 153218
אני אישית מעדיף את "All My Sons."

אה, רגע. לא משנה.
The Blog and the Beautiful 264343
ההיספאנית ההיא עברה בינתיים ל''יפים'' ושם היא משחקת את אמה של זאת שדור העתיד (בנו של רידג' ובנה של ברוק) רבים עליה. כך שגם שם יש סיכוי שנגיע לנישואי תערובת כלשהם.
או! סוף סוף מדברים כאן על דברים חשובים באמת 153230
בחיים, קתרין קלי לאנג תחגוג 42 בחודש הבא (לא זוכרת תאריך מדוייק. יש גבול). בסדרה, ברוק לוגאן פורסטר נ"י אמורה להיות בערך באותו הגיל. נכון שזה לא ממש מסתדר עם העובדה שריק כבר עבר את גיל 20, אבל המפיקים של הסדרה החליטו שאין להם הרבה מה לעשות עם ילדים קטנים שמתרוצצים לכולם בין הרגליים, אז כל כמה שנים הם מקפיצים לילדים המסכנים את הגיל (ריק, למשל נולד בשנת 89', נדמה לי. עכשיו הוא היה אמור להיות בן 14 בלבד).
או! סוף סוף מדברים כאן על דברים חשובים באמת 153231
אז שמישהו יפרסם מאמר באייל בנושא וזהו, אם זה כל-כך חשוב.
איך שדיון מתגלגל 153515
נושא הדיון המקורי היה, למי שזוכר "איזו חיית מחמד אתה מגדל".
וממנו הגענו ליפים והאמיצים. (מה עם איזה סקר בנושא אופרות סבון? תוצאות מפתיעות צפויות).
להלן, תיאור השתלשלותה של חד גדיא מקרית באייל הקורא:
רועי פתח בסיכום כל החיות שהיו לו.תגובה 137118
ברקת תגובה 137158 תהתה על היעדרותם של תולעי משי, ומכאן נפתח דיון בינה לבין הגלילי על סוגים של תולעים, אליו הצטרפה גם העפרונית. בשלב כלשהו התעצבן הגלילי על ברקת, או כך לפחות הרגישה ברקת תגובה 138008 ותוך כדי וויכוח בשאלה "מי עבר יום קשה יותר" פצחה ברקת בתגלית תגובה 138019 שהסיתה את הדיון לאפיק חדש-ישן באייל: נושא הכינויים/דמויות המשנה, ואל הדיון הצטרף כותב התגובות הקודמות (לא ישן בלילה) במספר שאלות מעניינות תגובה 138029 שפצח עם ברקת בדיון מעמיק על ניקים ועל המוסריות שבחשיפת בעליהם. התערבותה של xslf תגובה 138076 הפכה את הדיון לדיון בברקת עצמה ובשמה/כינוייה תגובה 138076ואל הדיון הצטרפו גם פרשננו לענייני ברקת (מהדיון ההוא) ואלמוני/ם אחד/ים שעסקו בשאלה האם ברקת חשפה כאן או במקומות אחרים את שמה. כאן התערבה מאמינה באופטלגין שחשפה את הזהות בין שם שהשתמשה בו ברקת בפורום אחר לבין רופאה בביה"ח שניידר תגובה 138250 וכותב התגובות הקודמות גרם מכאן להסתה נוספת של הדיון לנושא חדש: זמנם של הרופאים.תגובה 138481 מכאן איילת בועזסון והמאמינה באופטלגין הציעו שמות של רופאים שיש להם, כמאמר המאמינה, "המוון זמן" ובנקודה זו נרדם הדיון ודומה היה שלא יתעורר יותר, אלא שחלפו חודשיים, 19 יום, 6 שעות ו35 דקות ולפתע עורר את הדיון מחדש יפה ואמיץ אחד, שנזכר גם הוא בשם של רופאה שיש לה זמן, תגובה 153028 ולמרות שהיא פיקטיבית, יש לומר שלא יותר מהד"ר שהציעה איילת, שאגב נעדר ממחוזותינו לאחרונה. אלמוני שהתברר אח"כ כמאמינה באופטלגין, שאל מי זאת בריג'יט פורסטר, עדי ענתה וכך הגיע הדיון פחות או יותר לנקודה שבה הוא נמצא כעת, למורת רוחו המסויימת של כליל נאורי, ועדיין, באייל כמו באייל, גם השמים אינם הגבול ומעניין יהיה להמשיך לעקוב בחודשים הבאים ובמהלך המילניום.
אז לסיכום, מה היה לנו:
חיות מחמד
תולעים
פופק
כינויים ושמות
מי היא ברקת
זמנם הפנוי של רופאים
היפים והאמיצים
7 נושאים, לפחות 14 משתתפים.

וחד גדיא, חד גדיא.
גרסת דובשני 153519
בהחלט שירות חשוב. אתה יכול לקפוץ גם לדיונים אחרים ולספק תקצירים?
גרסת דובשני 153520
בתור איילולוג מטעם עצמו ומתמחה בלתי רשמי במטא-אייליות, הבאתי את הדיון הנ''ל כדוגמת חתך ניתוחית לתהליכים ודינמיקות באייל הקורא, ולא כשירות קבוע לאספקת תקצירים.
חוץ מזה, אני מרגיש את ההודעה הצהובה נושפת בעורפי, אך אם יהיה ביקוש לתקצירים כאלה ייפתח מן הסתם ''בנק תקצירים'' ממנו אשמח להביא ציטוטים (שלא בשם אומרם) בעבודת הדוקטורט שלי בפקולטה לאייליות.
ו ו א ו ! 153558
אכן, אלה הדברים החשובים באמת! 153251
ולעוד חידה במסגרת פינתינו: "ילד מזדקן מהר, רק אצלינו ביפים":
כשנולד סי.ג'יי, בנה הצעיר של ספקטרה, לפני איזה שש שנים (בארץ), נחשב הדבר לפלא ביולוגי. כלומר, היא היתה חתיארה כבר אז. בת כמה היא צריכה להיות עכשיו, כשס.ג' כבר הספיק להיות נשוי?
ואם כבר אנחנו בשוונג של הדברים החשובים באמת, אז שאלה שכבר שאלתי: מי הז"ל בהארי החדש?
אכן, אלה הדברים החשובים באמת! 153323
מוזר, אבל סאלי ספקטרה היא הדמות החביבה עלי. קצת אנדר-דוג, אבל סימפטית. על פי חישוב השנים בסדרה, גם היא וגם סטפני היו צריכות לעבור 5 מתיחות פנים עד היום.
אכן, אלה הדברים החשובים באמת! 153326
האנדרדוגיות שלה (ונטייתה המוזרה, בה נוכחה לאחרונה גם טרישה המעצבנת, לערוך טבילות באגמים או אמבטיות) היא מה שעושה אותה סימפטית.
אכן, אלה הדברים החשובים באמת! 153329
הלו, לא מספיק שספיילרו לי כבר את הספר במקום אחד באייל (אגב, אני שוקל למחוק את התגובה ההיא)? אני עסוק כרגע בנסיונות נואשים לשכנע את הסניליות שלי לתפקד כמו שצריך. אכפת לך להפסיק עם חוסר ההתחשבות הזה?!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים