בתשובה לערן בילינסקי, 01/04/03 10:57
סיפור עצוב 138538
ראשית, אני תמיד עונה לסקרים בכנות. אפילו את הפרטים שהרשמה לתוכנות ואתרים לעיתים דורשת (גיל, תחביבים, הכנסה...), אני עונה בכנות, בד"כ. אני לא יודע למה. זאת, אלא אם ההרשמה היא עבור מישהו אחר (במחשב שלו).

סיפורך העגום, כל הופעה שנקטעה באיבה, הזכיר לי מקרה דומה בכיתה י"א, נדמה לי.
כחלק ממופע היתולי של השכבה בשבט הצופים שלי, לאחר שהתגלה כשרוני הנדיר, ולאחר הצלחות קודמות של המופע בארועים שונים ומחמאות מבנות המין השני, התבקשתי לרקוד ריקודי בטן "אקזוטיים" מאחרי מסך מואר. אומנם לא לבשתי בגדי אישה ובעצם אני לא זוכר מה בכ"ז לבשתי. אני מקווה שהיה שם משהו. יש גבול לנכונותי להתבזות, אם כי גם על זה יש החולקים. בכל אופן, לאחר כדקה שתיים של ריקוד אמור היה מישהו בקהל, לבוש בבגדי חרדי,לזעוק מרה ולעלות על הבמה, לחטוף אותי מן הבמה...ולברוח איתי. אם לא ציינתי, גובהו של הבחור היה 1.98.

במשך שבועיים התאמנתי והכנתי כוריאוגרפיה, ניפחתי את שריריי וליטשתי את גמישותי כדי להדהים את יפהפיות השבט. גם דאגתי לעשות יחסי ציבור כדי שהערב יהיה דחוס ומלא בקהל היעד, וכך אומנם היה. ואולם, כשהגיע תורי במופע, בטרם הספקתי יותר משני פיתולים, נשמעו זעקות הענק בשחור שזינק על הבמה וחטפני, לכל תחינותי "עוד לא, אידיוט, עוד לא!"

האירוע הקשה הזה שבר את רוחי. הבנתי שעולם השעשועים דורש תעצומות נפש הנעדרות ממני ועברתי לתחום הפיסיקה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים