בתשובה להאייל האלמוני, 16/07/03 11:03
מה דעתי על מצעד האיוולת 157943
אז זהו, שאם הייתי מבין מה קרה שם, אולי לא הייתי מוכה בתימהון כה רב.

בגדול, הדבר היחידי שדי ברור שקרה שם הוא, שכמו שכתב האלמוני מתגובה 157879 "שכ"ג נפל במלכודת האיילים כמו טירון". כל היתר ספקולציות.

ספקולציה שאני נוטה לאמץ היא שהיישות הבלתי קוהרנטית בעליל, שהזדהתה בעיקר כ"לסבית יפה" ומאוחר יותר כ"מולי", הרבתה להגיב להודעותיה שלה עצמה, בעיקר כמעריצה ו/או מאוהבת. היא עשתה זאת בחוסר כישרון בולט, כשבניגוד נניח לשכ"ג שנפל במלכודת בגלל האימייל - דבר שיכול לקרות לכל אחד (טוב, לא לכל אחד, יש דרך להבטיח שזה לא יקרה לך לעולם) - היא פשוט שכחה לשנות את שם הכותב בשדה השם, באופן שהיה פשוט מעורר רחמים. בפעמים רבות אחרות סמיכות הזמנים בין ההודעה לבין התגובה לה, היתה יותר מחשודה.

ספקולציה קצת יותר ספקולטיבית: באופן אישי אני נוטה לחשוד בכל מי שמצד אחד מציגה את עצמה כבחורה, ומצד שני זוכרת באיזו שנה הושבעה שרה דורון כשרה (1983). מצד שני, אולי היא באמת לסבית, ואז לך תדע.
שפקולציות 157950
יש להעיר שידידנו הגלובלי מכיר את הדרך לא ליפול באותה מלכודת, כפי שעולה מ תגובה 82463 שאף מוחזרה בלי בושה ב תגובה 135476

אלא שמאחר ועבר זמן רב מאותן תגובות ועד ימינו אנו, אין לפטור את הנ"ל מהחשד ששכח, או לא נזהר. בקיצור: נפל כמו טירון. מוסכם. כמו כן אין לפטור אותו מהחשד שהוא זה שחיבר את ההודעה הנוכחית. מי עוד היה זוכר את ההודעות הישנות ההן?
שפקולציות 157953
אני אדם תמים ופשוט, ולכן ב''יש דרך להבטיח שזה לא יקרה לך לעולם'', התכוונתי לאמצעי פשוט בהרבה. זה שאני, למשל, משתמש בו.
מה דעתי על מצעד האיוולת 158064
מקורי.
בתור מי שיצא לו שם כמומחה האתר בזיהוי מסתתרים ומחליפי ניקים סדרתיים, אתה יכול ודאי לזהות את המגיב/ה המסתורי/ת שהריצ/ה פה במהלך השנה האחרונה לפחות איזה כמה עשרות ניקים שעל פי השמועות לפחות כתריסר מהם הריצ/ה באופן די קבוע, ולקבוע אם אכן הוא/יא אלוף הניקים האיילי אם לא בכל הזמנים לפחות השנה?
ערביי הרצליה כבר לא כועסים? 158170
אני לא ממש בטוח שהבנתי את השאלה. אתה קובע שהיה כאן "מגיב/ה מסתורי/ת שהריצ/ה פה במהלך השנה האחרונה לפחות איזה כמה עשרות ניקים... לפחות כתריסר מהם באופן די קבוע", ועכשיו אתה רוצה שאני אקבע האם הוא/יא אלוף הניקים האיילי אם לא בכל הזמנים לפחות השנה?
מה דעתי על מצעד האיוולת 158531
שאלה קצת מוטה - אם אתה לא יודע מי זה, איך אתה יודע שאותו אדם הריץ "לפחות איזה כמה עשרות ניקים", ואת כל שאר הפרטים האלה?
מה דעתי על מצעד האיוולת 158560
אפשרות אחת היא שטל כהן מספק לו את כתובתו של בעל הניקים הסדרתי (אחרי הכל, קרוב משפחה של דובי).
אפשרות אחרת זה שהוא עצמו מחליף הניקים הסדרתי 158694

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים