בתשובה לישראל פזיזא, 27/08/03 11:32
זכורני שמישהו עם שם דומה לשלך 166543
אלי באמת ידוע בציבור. הנה הדף שלו ב"רשימות": http://www.notes.co.il/eshed , והנה הספר שפרסם: http://www.mitos.co.il/Book/BookFocus.asp?ID=135228

אשר לשאר התגובה, נדמה לי שכבר נוכחנו שמי שאינו חושב כמוך מאובחן אוטומטית כ"אנטישמי", כמו גם העיסוק האובססיבי שלך בגופו של אדם במקום בגופו של עניין. תזכורת: פה זה לא פורום ארץ הצבי. באותה הזדמנות מעניין לשאול - קראת פעם את החיבור "הפרוטוקולים של זקני ציון", אליו התייחסת בתגובה זו: תגובה 166310 ?
זכורני שמישהו עם שם דומה לשלך 166571
תודה על העדכון, מפני שבהודעה עליה הגבתי הוא הופיע כסתם אלי או אלי666 מה שלא עשה אותו מוכר עבורי.
האבחון כאנטישמי מתבסס על הפרמטרים בהודעת הנ"ל אותם ציינתי. לא אוכל להתייחס לדבריו של האדון אחרת מאחר והוא מביע את דעתו האישית ולא מעלה סוגיה או רעיון מבוסס.
יש דובשני? 166572
נו, ואת הפרוטוקולים - קראת?
יש דובשני? 166816
ובכן אני קצת חוזר על עצמי אבל אתה דמות חשובה בפורום בשביל שאטרח קצת.

רק עכשיו סיימתי לקרוא את הספר "השקר מסרב למות" של השופטת בדימוס הדסה בן-עתו.
הודות לספר זה אני חושב שכעת אני מכיר את הנושא קצת יותר טוב מאלה שקראו את הזיוף של האוחרנה הנקרא "הפרוטוקולים של זקני ציון". אבל אני מודה שעיינתי בפרוטוקולים בעבר בספרו של הנרי פורד היהודי הבינלאומי (יש אותו ברשת http://abbc.com/ford) וכן בגרסה הספרדית (שבה שאני שולט ברמה המאפשרת עיון שטחי במקצת אך זה הספיק במקרה הזה).

אני מקווה שעניתי על השאלה לשביעות רצונו של האדון הצעיר.
אתה לא מכיר את הנושא מספיק טוב 166850
כדי באמת לשלוט בנושא של הפרוטוקולים צריך לקרוא גם את הספר של נורמן כהן ''הכשר לרצח עם'' שעם כל הכבוד לשופטת עולה על ספרה בכמה וכמה מונים.
וגם הם לא מכסים באמת את כל הנושא הם מתעלמים למשל מהעובדה הידועה שהמקור האולטימאטיבי של הפרוטוקלים הוא בספרי מתח של אלכסנדר דיומא ואז'ן סי ,נושא שכבר עסקתי בו כאן במקום אחר.
אתה לא מכיר את הנושא מספיק טוב 166868
הכל יחסי ותמיד יש מקום לעוד. בכל אופן אינני בור בנושא גם אם לא עשיתי דוקטורט בתחום.
אתה לא מכיר את הנושא מספיק טוב 166932
אתה טוען שעל סמך קריאתך בפרוטוקולים אתה יכול לזהות אם אדם הוא אנטישמי או לא. זה בהחלט מראה על טענה למומחיות גדולה יותר מכל מי שאי פעם שמעתי עליו בנושא.
אתה לא מכיר את הנושא מספיק טוב 167362
אין קשר בין הקריאה בפרוטוקולים לאופן שבו אני מזהה אנטישמי. אני מתנצל אם בטעות כך עלה מדברי.

לזהות אנטישמי ניתן על פי דברי שנאה שהוא כתב כלפי אנשים יהודיים או לפי שפת גוף (גם גילויי אלימות) המבטאת שנאה כלפי יהודים.

דוגמאות: "הציבור הליברלי הישראלי, שחולם על מדינה חילונית דמוקרטית, רואה בעיניים כלות איך המטרה מתרחקת, עם כל משלוח נוסף של יהודים אורתודכסים "אוהבי ישראל". שלא נדע. " גדעון ספירו 13.7.03
וגם: "היא העמידה כשומר מטעמה על נושא ההסתה, את האלוף עמידרור, חובש כיפת מתנחלים פשיסטית, איש מסית בעצמו, שעה שהסית נגד כלל הציבור החילוני בקובעו כי הוא "בעל עגלה ריקה". האם עמידרור הקנאי הימני ימליץ לסגור את ערוץ 7 המסית? בוודאי שלא. חבל על הזמן." גדעון ספירו 6.7.03
אז מדברים אלה אני מסיק שלמר ספירו יש בעיה שאני קורא לה אנטישמיות.

אין טעם לתת דוגמאות של שפת גוף בגלל מגבלות המדיום.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים