ועוד כתובת... 176240
בטח אפשר להתלונן עליו גם לגופים האחראים על הגנת הצרכן והגנת הפרטיות, בגלל כל מיני סעיפים (וגם כמה תתי-סעיפים) שהוא מפר.

אה, הודעה לאלה מבין קוראיי ששמם אילן אביב: תקצור את הכתובת הזאת ואני אקבור אותך. (ואת עזבונך אשליש לעורך-דיני.)
ועוד כתובת... 176363
אני אשמח לכלול ברשימת ה"ברכות" את אמיר שדואג לשלוח לי בתכיפות לא רצויה את הלוח האינטרנטי שלו למרות התקוממותי ואת אלו שעורכים בפרק יקום מסיבות לגילאים שאליהם לצערי כבר לא אחזור לעולם .

ותודה ל-אייל על התנהגות אחראית (:
במעריב לינקקו לאתר שלוחם בספאמרים. 180388
גלשתי לאתר ( http://www.tmicha.net/ ) והם מבטיחים להתלונן אצל ספקי האינטרנט של הספאמר (טופס תלונה, דרך פה: http://spamcop.tmicha.net/ ). שלחתי להם פרטי ספאמים שקיבלתי שלא הופיעה בהם אפשרות הסרה ‏1, ומאז תיבת הדואר שלי נקיה יותר. מארגני המסיבות בפארק יקום, אגב, נמצאים במקום גבוה מאוד בסטטיסטיקות הספאמרים שהאתר מפרסם.

1 אני דווקא מאלה שמאמינים במיילים בהם אני מבקשת להסיר את שמי וכתובתי מרשימת התפוצה. עד כה לא חוויתי בעיות בעקבות שליחת מיילים כאלה (כן, גם לספאמרים בחו"ל!).
במעריב לינקקו לאתר שלוחם בספאמרים. 252795
תגובה למאמין בפניה מנומסת להסרה מרשימת-תפוצה:
זוהי אחת הפעולות שמזהירים מפני נקיטתן באתר של יאהו.
ההסבר שהם נותנים הוא שעצם פתיחת המכתב ויותר מכך מענה בפועל - מאותתים לשולח שהתיבה בכתובת הזאת פעילה. התוצאה היא מבול של מכתבי פרסום במתקונת של תגובת-שרשרת.
רשימות של כתובות פעילות באינטרנט מהוות "סחורה חמה" נדרשת ביותר והמסחר בהן משגשג. נסה להתקין במחשב שלך את תוכנת AD-Aware ולמד על הפעולות והמטרות של הקוקי'ס שנשתלים אצלך ע"י כל אתר וכל שרת (כולל ביל גייטס הנכבד).
תסכים איתי שמי שאינו מכיר אותך אינו יכול להפנות מכתב ישירות לתיבה שלך. אז איך בכל זאת הוא עושה את זה? ע"י תוכנה שסורקת את הכתובות על השרת לפי מפתחות שונים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים