בתשובה לדובי קננגיסר, 30/11/03 14:00
182724
מאמין לכל מילה, ואף על פי כן, אני מכיר לא מעט מורות בתחילת דרכן, עם ידע ממוצע ומעלה והרבה רצון טוב.

אני ממש לא בטוח שהקבוצה שאתה מדבר עליה מייצגת חלק ניכר מהמורות לעתיד. היא מייצגת חלק כלשהו, כמובן- וזה, אכן, עצוב- אבל לא נראה לי שהיא מייצגת חלק משמעותי.
182726
טוב, נו, נקווה שאתה צודק.

לפני זמן לא רב פשטה קבוצה של תלמידי חט"ב על האייל והשאירה את הפרשותיה המילוליות ברחבי האתר. מכיוון שאחד מהם עשה את הטעות של זיהוי ביה"ס הסורר ואף את הכיתה הספציפית, ומאחר וביה"ס נמצא בסמוך למקום מגורי הורי, קפצתי לביקור באותו מוסד "חינוכי" וביקשתי לשוחח עם המנהלת ולהבהיר לה שמה שהמורה העלומה עשתה הוא בלתי מנומס בעליל. המנהלת לא הבינה מה הבעיה, ועד מהרה התדרדרה השיחה לאיומים ילדותיים ("אז אנחנו נגיד לילדים שאסור להם להכנס לאתר, והם יכנסו דווקא!") וכיו"ב. גם המורה עצמה, שזומנה למקום, לא הצליחה להבין את מקור המרמור שלי (וגם שאלה למה אנחנו מאייתים אייל באנגלית עם A בהתחלה, כאשר להווי ידוע לכל כי אייל זה בכלל ב-E).
בנוסף לכל הצרות, שתי הזוועות הפדגוגיות הללו עוד הטרידו את התלמידה היחידה מכל הכיתה ההיא שכתבה דברי טעם (ימניים מדי, לטעמן של השתיים, מה שהופך את כתיבתם לפשע, לדידן), וטעון כלפיה שבאתי להתלונן ספציפית עליה.
הייתי נותן לך קישור לדיווח בזמן-אמת, אבל אני לא זוכר איפה זה היה. איילים פחות סניליים ממני, אני מניח, ישמחו לעזור לצ'יף מזדקן‏1.

1 בעוד מחצית החודש אהיה בן רבע מאה, או מחצית יובל. אם מישהו רוצה להעניק לי מתנה ליום הולדתי, שובר לרכישת שיניים תותבות, מן הסתם, יהיה מאוד שימושי בעתיד הקרוב.
182769
חנה היה שמה של התלמידה (היה מי שחשד שהיא גולגר)
אפשר לעיין בפתיל הזה: תגובה 107493

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים