בתשובה לערן בילינסקי, 04/12/03 8:15
רק תעזרו לי להבין 183095
אתם סוברים שהמספר הוא 10, כי לאהוד "פעמיים" בנאי יש שיר עם המילה "עשרים", לאלו שיפרין הפיק(!) את שלושת הTenורים(!), ולג'וליאנה האטפילד יש שיר נידח בשם Ten feet pole? כל הכבוד - באמת - על היצירתיות, אבל איילים, תנו קצת קרדיט... אני לא חמיצר, ואתם לא בכיוון.
פיצוי 183240
התגובה הנ"ל הייתה אמורה להיות מחוייכת, ואני קורא אותה שוב והיא נראית כמעט כעוסה. אז קודם כל, סליחה אם מישהו נפגע... באמת התרשמתי מהתחכום של התשובה "10", אבל היא בכנות לא נראית לי סבירה, או יותר נכון: אם זו התשובה, השאלה לא נראית סבירה.

בתור כפרה, הנה רמזון: ניחשתם נכון שהתשובה קשורה בקטעים מפורסמים של היוצרים המדוברים. חלק מהקטעים (לא כולם) כבר הוזכרו בתגובות.
''קטעים מפורסמים של היוצרים המדוברים'' 183454
כאמור, יש שלושים פעמיים שצל בנאי, ופעם אחת אצל האטפילד.
הבעיה היא ששיפרין הוא מלחין, כך שאין מלים (לא כך שכן מספרים) ביצירותיו. אם כך כנראה מדובר על שם של יצירה שלו ולא קטע מתוכה.
''קטעים מפורסמים של היוצרים המדוברים'' 183455
זה באמת ניחוש פראי, אבל אורכה של ה"גילספיאנה", אולי יצירתו הידועה ביותר של שיפרין, 30 דקות בדיוק.
''קטעים מפורסמים של היוצרים המדוברים'' 183465
שלחתי את תגובה 183459 לפני שראיתי את ההודעה שלך. יצאת (חלקית) מהקופסה. אך כיוון שכבר עבר שבוע, אמשיך לרמוז: עדיין צריך כיוון חדש, ואפשר להנמיך את מפלס הפראיות.
תסתכלו 183459
זו קופסה:

********
********
********
********

ומי בפנים? אתם.

(טוב, זו לא קופסה, סתם ריבוע. נסיונותי לצייר קופסה תלת-ממדית עלו בתוהו בגלל ה-variable-width font. תניחו שזו קופסה, ותצאו ממנה).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים