לכותב עמד ממש בקצה הלשון הצורך 187948
להוסיף את הקשר השמאלני העומד מאחורי הקונספירציה הנשית האיומה. באמת שאני מסיר בפניו את הכובע על התאפקותו (הגברית מאד, מן הסתם). אבל שימו לב של"ל (לימור לבנת - אשה אלימה באמת) לא הצטרפה לראשי התיבות שמר רונן הביא. אין זה מקרה. יש לנו כאן מאמר פוליטי ימני עטוף במאמר של הגנה על הגבר המדוכא. החברה להגנת הטבע, ממש (עכשיו, כשאני חושב על זה, אני מבין יותר טוב את הקשר בין דיבוריו העכשויים של אריאל זילבר לבין מילות שיריו הישנים, אבל זו רק הערה מוסגרת).
לי בתור גבר אין בכלל רצון בחברה שתנקוט באותה "גישה גברית וצבאית בריאה" וכל שאר הבלה בלה הזה. היה די לנו מספיק מהשנים שהגישה הזאת שלטה בכל, והיא עדיין שולטת ביותר מדי מקומות. "המהפכה הנשית", אם לזאת היא חותרת, עדיין לא הושלמה ואני מחזיק לה אצבעות. אחיותי הנשים, עיזרו לאחי הגברים לצאת מהבוץ שהם לא חכמים להוציא אותנו ממנו, או תקועים במצ'ואיזם שקיבל את מלוא ייצוגו במאמר זה. אנא מכן.

והערה למערכת האייל: האם אין אפשרות שבשעת כתיבת תגובה ישירה למאמר, אראה אותו מעלי, בדיוק כמו שאני רואה תגובות קודמות?
הפמיניזם הוא אכן אידאולוגיה שמאלית 188016
למרות שהוא אוהב להכחיש זאת לעיתים, בכדי לא לפגוע בפופולריות שלו אצל ההמונים שאינם בהכרח שמאלנים. על שורשיו המרקסיסטיים של הפמיניזם אפשר לקרוא בקישור הראשון שנתתי במאמר. אפשר גם לפקוח עיניים ולהביט סביב: תראה לי ארגון ימני-פמיניסטי אחד (ולא, אל תספר לי שיש גם פמיניסטיות דתיות שגרות באלקנה, זה לא אומר ש"קולך" הוא בעל אופי ימני. אל תספר לי גם על נדיה מטר ו"נשים בירוק" - זה ארגון ימני אבל לא פמיניסטי).

אבל אם אתה רוצה לראות עד כמה אני עצמי כבר הרחקתי לכת עם העניין הזה, אתה מוזמן לקרוא את מאמרי "היידישע מאמע ואפקט ההרתעה", שתורגם גם לאנגלית וקיבל תשבוחות בארה"ב:

הפמיניזם הוא אכן אידאולוגיה שמאלית 188138
אני אכן לא טענתי שיש יותר מדי פמיניזם בימין, ואין לי עניין מיוחד לחפש אם הוא ישנו. אבל אם כבר מתקיפים, אז לך עד הסוף, או אם להיבנות על המשפט שלך: "הפמיניזים הוא אכן אידיאולוגיה שמאלית, למרות שהוא אוהב להכחיש זאת לעתים, כדי לא לפגוע בפופולריות שלו אצל ההמונים, שאינם בהכרח שמאלנים" אפשר לומר גם: "גיל רונן הוא אכן אידיאולוג ימני, למרות שהוא לא ממהר להציג את עצמו כך מההתחלה, כדי לא לפגוע בפופולריות שלו אצל קוראי האייל הקורא, שאינם בהכרח ימנים".
כך או כך, אני מציע לך לבדוק אם מאמרך לא יופיע בימים הקרובים באתר מצרי שידיעה עליו נמצאת בhttp://nfc.msn.co.il/archive/001-D-37451-00.html?tag...
לכותב עמד ממש בקצה הלשון הצורך 188148
מעליך לא, אבל אפשר לפתוח את חלון התגובה בחלון נפרד (קליק-ימני על הקישור לעמוד התגובה, ואז לבחור ''פתח בחלון חדש'').

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים