בתשובה לטמיר, 17/03/04 17:07
אתה לא מעודכן 206260
הם כבר הגיעו לפני עשרה חודשים: תגובה 117690
מה זה הבולשיט הזה? 212840
אנשים תגידו לי אתם שפויים או שראיתם יותר מידי סרטי מדע בידיוני ונדפק לכם השכל לגמרי..? לחשוב שאלוקים הוא חייזר?
נו באמת מה הקטע פה ? תכף נגיד גם שאנחנו איזה שיבוט של שבט חייזרי קדום חחחח תחזירו לבלוקבאסטר את הסרט שאתם חיים בו! כנראה סוף העולם באמת עומד להגיע כי אנשים מתחילים להתחרפן ולראות חיזריים ובקשר לארל הזה הוא בטח סתם פסיכי שבברח ממוסד סגור לחולי נפש.. היום כל מפגר יכול להגיד שהוא דיבר עם אלוקים וכל מושפע מאמין לו ובלי לזלזל באמת זה נראה לי לא הגיוני כי את המדע הבידיוני האדם המציא ואלוקים הוא זה שברא את האדם ... בית המקדש זה שגרירות של חייזרים? חחחחחחחחחחח תעשו לי טובה תקראו טוב את התנ"ך מההתחלה חח (למי יש בכלל כח?) ותבינו שאין פה אפילו מקום לחשוב לרגע שאנחנו חייזירם ומי שחושב שהוא חייזר אז מה אני אגיד לו אולי הוא באמת חייזר בשכל...
תיזהרו. חיזריים עומדים לתקוף אותכם ולהשמיד תעולם! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קיצר תשיגו לכם חיים ואל תדברו שטויות יאללה בייי!
מה זה הבולשיט הזה? 212849
אנשים תגידו לי אתם נורמליים או ששמעתם יותר מדי שידורי דת ומחזירים בתשובה ונדפק לכם המוח לגמרי? לחשוב שחייזרים זה אלוהים.
נו באמת מה הקטע פה? תיכף נגיד שאנחנו עם של אלוהים שאלוהים דיבר איתנו ובחר בנו להיות העם הנבחר חחחח איפה הבלוקבאסטר להחזיר אליו את הסרט שאתם חיים בו!
ועכשיו אני הולך לראות אם יש למערכת הודעת אזהרה גם כשכותבים הרבה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אין. אז כדאי שתהיה, אם כבר.
הקומדיה החייזרית 212986
אני מכירה באופן אישי חייזר אחד, חייזר בעל אמונה עמוקה וחזקה באלוקים. לפני שנים ארוכות, החייזר הזה עבר מין תקופה בה ראה עצמו כמטיף ונביא ומוכיח בשער (גם כיום, אבל זה היה, באותם ימים, מין התקף אמוק קטן), ואז ניבא לי כל מיני פורענויות מחרידות שימטיר האל על ראשי עקב חטאיי ומינותי. מאחר ובאותם זמנים סגנון הלבוש שלי נראה לו, לחייזר, בלתי צנוע וחושפני, אחת הנבואות החביבות עליו במיוחד היתה כי במהרה אלקה בסרטן השד ושדיי ייכרתו מעלי (בתיאוריה החינוכית האדלריאנית מקובל היה פעם, אגב, לקרוא לעניין הזה - "שיטת העונש הטבעי").

חלפו כחמש עשרה שנים והשבוע נזכרתי בתקופה ההיא ובמוראותיה, ואומר אל החייזר:

הנה, עיניך הרואות - שום איום מאיומיך לא נתקיים, ואף האהובה שבנבואות לא נתגשמה וציציי טרם נטשוני, הגם שזויתם נשתנתה קמעא וכיום הם מתקשים מעט להביט תדיר השמימה. אולי כל זה מראה כי אמונתך אינה מבוססת כל כך, כי אינך יודע את רצון האל ואף אינך יכול לדעת לבטח כי האל אכן קיים.

החייזר, בענות רוחו כי רבה, סירב בתוקף לבדוק את זוית העניינים שעל הפרק, אם כי הדבר הוצע לו בנתיבות שלום (ולמטרות מחקריות טהורות), ובמקום זה זעק, בחרון אפו:

איך את מדברת דברי בלע כאלה??!! איך את לא פוחדת שיקרו לך דברים נוראים ואיומים??!! האמונה שלי לא מבוססת???!!! הרי את צריכה לבכות מאושר ומשמחה שהשי"ת ריחם עלייך והחליט, בכל זאת, למרות הכל, לא להעניש אותך!!!!

טוב, אל תאמיני, אבל זהו סיפור אמיתי.
חייזרות פוסט איילית 213356
התקוה של אנשים שלא פגשו חייזרים, היא שהחייזרים הם קצת יותר נורמליים.
בלי להכיר אותם, יתכן שאת מעליבה את החייזרים בכך שאת מייחסת להם את הפסיכיות האנושית, והם עוד יתבעו אותך.

זהרי!!!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים