חצי עבודה 209272
לא מבין למה הועדה החליטה להוציא את 8200 מהצבא ולא עשתה את הצעד המתבקש הנוסף: להפריט את שירותי איסוף המודיעין. רק מהקנס על הפשלה העירקית היה אפשר להחזיר את קצבאות הילדים שקוצצו.

בשלב הבא כדאי להפריט גם את המוסד, שהרי שהחיסולים הממוקדים יכולים להתבצע ביעילות ע"י הסקטור הפרטי שיש לו קשרים עסקיים עם הצד השני (אורי בטח יכול להציע מודל כלכלי לפיו רוב התשלום יהיה מותנה בביצוע, ויהיו קנסות על כל ילד מתחת לגיל 16 שנהרג בטעות ובונוסים על חמושים מזדמנים שיצטרפו למחוסל העיקרי בדרכו השמיימה), וחישבו כמה יעילות כלכלית תושג אם פיגוע התגובה יבוצע בידי אותו גוף עצמו. במקום לספור שעות נוסח אנשלוביץ, או לרעוד מפחד נוסח כרמית, הפיגוע והתגובה יכולים להתרחש באותו זמן לשמחת כולנו, ובייחוד לשמחת "הקברה חדישא" (אותה חברה פרטית שעוסקת בסילוק הפגרים לרמת חובב במחירי מבצע).
חצי עבודה 209276
נכון. כמו באמריקה.
מילו מילדרברונר כבר עשה את זה לפניך.
חצי עבודה 209406
It's Milo Minderbinder for you.
אופס 209277
קיבלתי טלפון נזעם מהשב''כ. שב''כ, לא מוסד. סלי
אופס 209494
למה תמיד לאלה שיורים בשכ"ג לפני שהוא גומר לכתוב את תגובותיו יש סבלנות ללחוץ "אשר" אבל לא להשלים לפני כן "חה"?
אופס 209499
זה הראש שלו חובט בעכבר.
חצי עבודה 209281
המודל צריך להיות מודל תחרותי- נניח שמונה יחידות ממוספרות מ200 ועד 207 ( ובקיצור - שמונה מאתיים) כולם יתחרו ביניהם על הדוח המודיעיני שיתקבל. נניח חלק חושבים שלעיראק יש נשק גרעיני, חלק חושבים שיש לו נשק כימי אבל אין לו יכולת שיגור, וכולי, וכמובן כל פעם תהיה אופציה הומוריסטית, כמו המשאלים באייל. ועדת המשנה למודיעין של הכנסת תקבל את כל ההצעות ותבחר אחת ( אין הוועדה מתחייבת לקבל את הזולה ביותר).
חיסולים ממוקדים 209463
עדיף להפריט לאלפרון וחבורתו, לא? הם מביאים יופי של שחקני חיזוק מביילורוסיה. אם זה עובד בכדורסל, למה לא בביטחון?
חיסולים ממוקדים 209468
הרשה לי לצקצק: צק. צק. צק.

אתה מתערב התערבות גסה בשוק החופשי, וזאת באתר שפתוח גם לילדים מתחת לגיל 18. לא יפה. יהיה מכרז פתוח, ודודי אפל יזכה בו באופן הוגן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים