בתשובה לאפופידס, 17/05/04 23:09
מה המטרה? 220031
ראה עצמך אחראי אישית לשעתיים אבודות מזמני שהיו יכולות להיות מנוצלות למען תועלת האייל הקורא, אבל הלכו לאיבוד בין עשרות פינגווינים ברי-מינן.
מה המטרה? 220043
בזבזת שעתיים דוקא על הגרוע מבין הארבעה?
בעיקבות הזמן האבוד 223548
אולי האסטטיקה הטמפורלית הבאה תנחם אותך על מה שחלף ואינו עוד: http://www.suite101.com/files/mysites/AskAlice/Clock... . חוץ מזה מטרת קישורים כגון אלה הינה הפוגת התחדשות והתרעננות ולא הפקרת המשמרת (:
בעיקבות הזמן האבוד 230551
קיבלתי שגיאה 500
בעיקבות הזמן האבוד 230559
כי הוא עבר דירה: http://www.mizfrogspad.com/amazing_date_and_time_clo...
בעיקבות הזמן האבוד 230677
היי, איזו נוסטלגיה...

Suite 101 היה דוט.קום אמריקאי קלאסי, שבימיו הטובים טען להמלצות מאושיות אינטרנט מקומיות ‏1, וציפה לתהילה. את התוכן לאתר סיפקו המשתמשים עצמם (במודל דומה לזה של About.com), והמודל העסקי היה מסירת הפרטים הדמוגרפיים (הקולקטיביים, לא האישיים) של המשתמשים למפרסמים. כל עלות הפעלת האתר הסתכמה באחזקת לאפ טופ, אותו הפעילה המייסדת ממקום מושבה באי יווני פסטורלי. מקבל המשכורות השני בחברה, אגב, היה אבא שלה.

הסוף היה מר - הם העבירו את כל התוכן (תמורת כיסוי חובות בלבד) לאיזה מגזין מקוון אחר. המנייה בנאסד"ק נסחרה במשהו כמו 1 סנט עד לפני כשנה (לדעתי כעת הם כבר נמחקו מהמסחר). היה ממש קורע לב ‏2 לקרוא את השורות הפותחות והסוגרות בכל דו"ח רבעוני: "לעת עתה אין לנו שום מקורות הכנסה, וגם לא רעיונות למקורות הכנסה חדשים, וקופת המזומנים שלנו עומדת על 5,000 דולר..." או משהו בדומה לזה.

1 בלי שמות. מתחיל ב-י', נגמר ב-י', ובאמצע יש תוכנה ישראלית למסרים מיידיים וקשרים עם AOL.
2 גם אם אתה סתם ציניקן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים