עוד הצעות לבית המשפט 2309
פסיקת בית המשפט היא, ללא ספק, מתקדמת וראויה להערכה. חבל רק שרוב השופטים המעורבים נמצאים בגיל שבו הקביעה הזו כבר לא רלוונטית עבורם כמחנכים. עם זאת, אין לזלזל בריחוק כגורם לאובייקטיביות. יש לשים לב לכך שבפסיקה אין כל הנחות להורים שחשים מדי פעם שאין אפשרות אחרת.

ברוח זו אני מצפה מבית המשפט לפסוק שכולם צריכים לעשות מלאכתם נאמנה. לדוגמא: מדוע שלא יקבע בית המשפט העליון שמשפטים צריכים להסתיים תוך זמן סביר? נאמר, תוך שלושה חודשים. קביעה כזו תביא לכך ששמם של אנשים לא ייגרר בבוץ במשך שנים ללא צורך, ושלא יהיה יתרון לא הוגן לאלה שהפרוטה המצויה בכיסם מאפשרת להם נשימה ארוכה יותר.
ואני נאלצת לשאול - הא ?!? 2318
יש באמת המון דברים שבית המשפט העליון יכול, ואולי גם צריך, לטפל בהם. האם זה אומר שכל זמן שהוא לא עסק בכולם צריך להגיב על כל פסיקה מבורכת שלו (ולא כולן כאלה, דרך אגב) באמירה כמו "כן, אבל הם עוד לא עסקו בנושא ההוא, שבכלל לא קשור " ? לא. כדי שבית המשפט יפסוק בנושא מסויים, אותו נושא צריך להיות מועלה בפניו. האם אתה יודע, כעובדה, שנושא אורך המשפטים הועלה פעם בפני בית המשפט העליון ? כי לי לא ידוע על מקרה כזה.
בכל מקרה, הבעת צער על כך שהפסיקה כבר לא רלוונטית לגבי השופטים עצמם. לא ברור לי למה זה חשוב, ואשמח אם תסביר את עצמך בעניין הזה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים