בתשובה ליוסי צרי, 08/11/04 11:12
בורות פוליטית מוחלטת 260025
החיים וההישרדות של מדינת ישראל אינם סותרים רווחה, אלא נהפוך הוא.
מדינה עם פערים גבוהים, עם אנשים שיחיו בתנאי עבדות ומספרם ילך ויגדל, דווקא ובמיוחד בתנאים הישראלים, לא רק שלא תהיה הצדקה לקיומה אלא שהיא בפועל תתקשה לשרוד.
אתה שומע את שופרות התעמולה של ביבי וכל מתנחליסטאן, ומתעלם מכך שהערבים הם רק צד אחד של הדברים, צד שכפי שכבר נאמר כאן, אלמלא היה, חייבים היו הימין ואיתו האליטות (הבטחוניסטיות בעיקר) להמציאו.
בדיוק אזרחים כמוך, זה מה שהם רוצים פה.
בורות פוליטית מוחלטת 260228
קיומה של ישראל הוא לא נושא של סיסמאות. עם הריבוי הטבעי של המגזר הערבי ימשיך להיות מעודד ממדיניות הרווחה של מדינת ישראל, לא יעזרו לך שופרות תעמולה, יהייה פה רוב ערבי וזה סוף לחלום היהודי על מדינת ישראל.
בורות פוליטית מוחלטת 260824
החיסול של מדינת הרווחה מחסל, מבחינתי, חלומות קצת יותר חשובים.
בורות פוליטית מוחלטת 260832
החלומות חשובים מאוד, אי אפשר לחיות בלי חלומות. אבל כשמתעוררים למציאות כאשר על הגב של הביטוח הלאומי שאתה משלם(אולי) מגדלים אלפי משפחות עם שלש נשים וחמישים ילדים, זו מציאות וארצנו תהיה לא דמוקרטית לא יהודית ולא מדינת רווחה.
צא ושוט בארץ סע לבאר שבע או ערד ותראה קצת מציאות, החלומות לא נמצאים במישור של הערות. בחלום גם אם אתה נפצע לא נשפך דם.
''המקרר שלי ריק אבל מצנע אוהב ערבים'' 261003
מרוב רצון להסתכל כל הזמן על האויב (או מי שבעיניך הוא) אתה לא מסתכל על מה שקורה בחברה, בעם, בציבור *שלך*.
''המקרר שלי ריק אבל מצנע אוהב ערבים'' 261114
הצעתי לך להסתכל על המציאות לא על אויבים. מה שקורה בחברה אלה לא חלומות, וכשהבית בוער צריך לכבות את האש, אחרת לא יהיה לך בית וחברה לתקן בה ליקויים.
''המקרר שלי ריק אבל מצנע אוהב ערבים'' 261124
הצעתי לך להסתכל על המציאות לא על אויבים. מה שקורה בחברה אלה לא חלומות, וכשהבית בוער צריך לכבות את האש, אחרת לא יהיה לך בית וחברה לתקן בה ליקויים.
''המקרר שלי ריק אבל מצנע אוהב ערבים'' 261129
תגובות מראה נעשו כאן אופנה, בזמן האחרון. בפעמיים-שלוש הראשונות הן באמת מהוות דרך מקורית (?) לבטא משהו. אחר כך זה מתחיל קצת לשעמם.
''המקרר שלי ריק אבל מצנע אוהב ערבים'' 261131
ביקורת על תגובות מראה נעשתה כאן אופנה, בזמן האחרון. בפעמיים-שלוש הראשונות היא באמת היוותה דרך מקורית (?) לבטא משהו. אחר כך זה מתחיל קצת לשעמם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים