בתשובה לאמנון חורב, 11/12/04 11:18
מקום היהדות בחברה האנושית 268286
לאמנון חורב, תודה רבה על תגובתך המעניינת.

אכן, גם ביהדות אמנם קיים המושג "פחד א-לוהים", אלא שהכוונה היא ל"יראת הרוממות".

והנה הזכרת כאן את "הפרוטוקולים של זקני ציון", מה שמזכיר לי את מאמרה המאלף של רחל אחונוב, מנכ"לית אגודת המאיירים בישראל, שהופיע בגיליון מס' 3 של כתב-העת "בועה - מגזין לקומיקס, אנימציה, איור וקריקטורה" (סתיו 2004). המאמר עוסק בפרוטוקולים של זקני ציון שהעלו את הסעיף לוויל אייזנר, אמן קומיקס ותיק, עתיר כישרון ותהילה, ומלחמתו במסמך הנאצה האנטישמי המופץ עד עצם היום הזה בערוצי התעמולה המוסלמים. אייזנר הוציא ספר אישי, החושף את פרצופה האמיתי של מפלצת התעמולה נגד היהודים. מומלץ שתקרא גם את הרשימה עמו ב"בועה" (עמ' 30-31) וגם את ספרו "העלילה" (באנגלית), החושף את הסיפור האמיתי מאחורי המסמך הפרובוקטיבי, הידוע לשמצה.
הישרדותנו.... 268321
לאורי פז,תודה על תגובתך.נסיתי להראות דרך להבנת ההישרדות של היהדות בהיסטוריה,ניכשלתי אצלך... כוונתי שבניגוד לנצרות ולאיסלם שפעלו לפי עיקרון,אויב דמוני,שנאה,פחד והרחבה מתמדת של מסגרת ההמון [א.קנטי].ביהדות זה לא קיים! לכן נשארנו קבוצה קטנה וללא מאפייני-ההמון שהמנהיג מוליכו למטרותיו.היהדות שימשה ומשמשת את הנצרות האיסלם והיטלר-גם , כאויב דמוני שנגדו אפשר לאחד את ההמון.זו הייתה הזדמנות הסטורית להשתמש בעם שונה וחלש כאויב- דמוני,לא קטנים כמו הצוענים,אבל,ממש מתאימים למשימה,אולי כאן טמונה הסיבה להישרדות היהדות ולאי היכולת להיטמע בגויים.
לאורי פז-תשובתך.... 269254
לדיון המעניין בנושא הישרדות היהדות בהיסטוריה, כתבתי לך השערתי לתופעה זו, תשמח אותי אם תגיב ישירות למחשבותי... בתודה,אמנון חורב
הישרדותנו 269551
אולי השערתך נכונה ואולי לא. אינני יודע.

העובדות כפי שהינך מציין אותם נכונים בחלקם, הגם שקיימת מחלוקת בקרב החוקרים בדבר מניעי השנאה ליהודים בידי הנצרות, האיסלאם והנאצים.
מקום היהדות בחברה האנושית 427652
האם מישהו יכול לספר לי על הפרוטוקולים של זיקני ציון.בעיקר מה נאמר שם מי הם ומתי הם ניכתבו
מקום היהדות בחברה האנושית 427662
הפרוטוקולים של זקני ציון [ויקיפדיה]
מקום היהדות בחברה האנושית 427705
את המאמר הזה של רחל אליה-אחונוב על הפרוטוקולים של זקני-ציון פרסמתי כאן לעיונכם:

בעט ברזל – אייזנר משיב מלחמה
הפרוטוקולים של זקני ציון, מסמך הנאצה האנטישמי, העלו את חמתו של וויל איזנר, אמן קומיקס ותיק, עתיר כשרון ותהילה. בגילו המתקדם הוא החליט שמספיק לשתוק. התוצאה: ספר אישי, החושף את פרצופה האמיתי של מפלצת התעמולה נגד היהודים:


חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים