נמאס מהקומוניסטים 287693
אני לא חושבת שהממשלה צריכה לקחת על גבה כל כך הרבה, למרות מחויבותה לרמת החיים של תושביה.
כל אלה, לדעתי צריכים כבר להיות פרטיים, ללא התערבות הממשל:
רשות הנמלים (מופרטת ומחולקת), חברת החשמל (כנ"ל), בזק, המכון הישראלי ליין (שיהה רק בפיקוח ממשלתי צמוד), המכון ליהלומים, רותם תעשיות, שרותים חשמליים מכניים בע"מ, החברה הלאומית להספקת פחם בע"מ, בנק החקלאות לישראל (שלא פעיל כלל, אבל העובדים בו עדיין מקבלים משכורות עתק!),קרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות אגרסקו חברה לייצוא חקלאי בע"מ, אל על, רכבת ישראל, כביש חוצה ישראל,הרשות לחינוך והכשרה ימיים, צים- חברת השייט הישראלי, בי"ס לקציני ים עכו, לרום מלונות בע"מ, אולם נחמני (בידור), מגדל שלום מאיר בע"מ, קו מוצרי דלק בע"מ (מופרט ומחולק), תדמור- הבי"ס המרכזי למלונאות.כמו כן, כדאי להיפטר מההסתדרות העובדים המושחטים האלה (ולא ארחיב עליהם כאן).

אם יפורטו כל אלה לעיל- הממשלה תוכל להשקיע בחולים סופניים ונכים (החקר של מחלת הסרטן והרחבת סל התרופות, למשל), להשקיע באמהות או אבות חד הוריים (סבסוד מעונות יום לילדים ותינוקות), וכיוב'.
ובטווח הרחוק- בישראל יתפתח שוק חופשי לחלוטין, יוקמו עוד חברות תחת כל התחומים שפירטתי לעיל, וככה האבטלה תופחת. (כלומר- כל עוד שהחברות לעיל קיימות- הן מונעות תחרות ויצירת מקומות עבודה חדשים למובטלים).

כמובן, אין מצב שכל זה יקרה היום, היות וכל הפוליטיקאים מושחטים (מימין, משמאל, מלמעלה ולמעטה).
וכאן הסתיים החלום על מדינה נורמלית. :(
נמאס מהקומוניסטים 287711
כמובן שאין מצב שכל זה יקרה היום, היות ולא כל הפוליטיקאים מושחטים. אבל אם את והחברים תעניקו לנו את הכח הדרוש בבחירות הקרובות, אנחנו מבטיחים לתקן את המכשלה הטכנית הקטנה שציינת (וגם תזכי לבחור את הגולאג שיהפוך למעונך החביב).
נמאס מהקומוניסטים 287730
למה בית הספר לקציני ים בעכו מופרט ובית הספר עירוני ד לא מופרט?

למה צריך פיקוח ממשלתי על מכון היין?

חברת החשמל, בזק ורשות הנמלים הם גופים רוחיים שמספקים שירות ברמה טובה בהשואה למדינות אחרות ובמחיר סביר. במה הפרטתם תתרום לחולים הסופניים?

חוץ מזה, כותבים מושחתים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים