שום דבר לא השתנה 30861
מרשימת המועמדים אפשר לראות ששום דבר לא השתנה.
שמאלני הלך ושמאלני יבוא, הארץ לעולם עומדת, והימין אף פעם לא ידע לשלוט.

אורי פורת שמאלני, ככל שהדבר נוגע לניהול הרשות. אם הימין היה יודע לכלכל את מעשיו בשכל, אז ברצועת השידור המשפיעה ביותר, בין 9:00-11:00, היו גם כמה שדרים הגונים.
שום דבר לא השתנה 30864
האם במקום לגלוש ישר למקארתיזם נוסח נתניהו והאשמת אנשים בחטא השמאלנות הנורא, העלית בדעתך ולו לרגע שאורי פורת לא ניהל את רשות השידור כפי שהיית רוצה שהוא ינהל אותה משום שהוא מנהל גרוע וזאת ללא קשר לדיעותיו הפוליטיות?
שום דבר לא השתנה 30867
אני מסכים שהוא מנהל גרוע ואף מושחת. עשרות מליוני שקלים נעלמו בחסותו. כמו כן אני מסכים שהוא אינו שמאלני ''קלאסי'' ואין לי מושג למי הוא מצביע. אני חוזר בי מכינויו ''שמאלני''.
שום דבר לא השתנה 30875
שמא נציין שפעמיים מינויו של פורת ניתן על ידי ממשלת ליכוד?
שום דבר לא השתנה 30882
לזאת כיוונתי. הליכוד אינו ממנה אנשים היודעים לשלוט בחכמה ולהשפיע השפעה אמיתית על מהלך הענינים.
אורי פורת ידוע כאיש ימין מובהק 30907
שים לב- כ*איש* ימין, ולא כמי שמונה ע"י ממשלה ימנית. לפני בחירתו המחודשת לתפקיד המנכל, זכורים לי ראיונות איתו, שבהן הביע דעות ימניות ברורות. לכן, למה שאתה אומר בנושא האוריינטציה הפוליטית שלו אין שום בסיס.
אורי פורת שמאלני???????? 31016
LOL LOL LOL

היי אתה יודע, אם אורי פורת יקרא את ההודעה שלך - *זאת* תהיה התביעה ההיפותטית, עליה דנו ב"אייל" לפני זמן-מה... לקרוא *לו* שמאלני... וואלה, בידור אתם.
שום דבר לא השתנה 31092
רשימת המועמדים? נתחיל בכך שאין עדיין רשימת מועמדים - יש רק שמועות וכמה שמות שהופרחו לחלל האוויר. אך גם אם אתה מתייחס לרשימה שפורסמה ב"הארץ", הרי שהמועמדים המובילים שם בהחלט אינם ידועים כשמאלנים. שמוליק סלבין היה עוזרו של יצחק שמיר, גיל סמסונוב תמיד היה מזוהה עם הליכוד, רון בן-ישי מפליא להזדהות עם הממסד לאחרונה, וגם נחמן שי לא ממש התבטא נגד הימין בקריירה הארוכה שלו בתקשורת.

גם ההנחה הבסיסית שלך, שתוכניות האקטואליה בערוץ 1 הן גדושות בשמאלנים, היא חסרת יסוד. מאז עליית שרון לשלטון, קשה מאוד לשמוע שם טונים ביקורתיים, אפילו קלושים, על ממשלת האחדות. יש כל כך הרבה דברים לבקר בממשלה הזו - גודלה המיותר, אי-עיסוקה המוחלט בעניינים חברתיים, הדרך בה היא מחריבה את מעמדה של ישראל בעולם - אך בערוץ 1 לא תמצא על כך מילה. גם לא בערוץ 2, אבל זה כבר דבר אחר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים