בתשובה להאייל הנרצע, 19/06/05 20:37
שלח ודרוקר משלחים בומרנג בציבור 310159
ואתה כמובן נמנה על אחד מ''חוגי החברים'' האלו, ומתוך חברות גרידא החלטת לפרסם את האמת כולה על עופר שלח בפורום פומבי זה ותחת כינוי אלמוני (לא מתוך חשש מתביעת דיבה, כמובן) על מנת להזהיר את האנשים הטובים מפני עופר שלח הרשע שזומם לחסל את המפעל הציוני במו ידיו. ישר כוח.
כולנו נרגשים מגילויי הסולידריות 310165
של האלמוני המילל. פתאום "בלו וויסלר" (אבן הפינה של גילוי שחיתות בדמוקרטיה) כבר לא באופנה כשזה מגיע מהכוון הלא נכון.... אגב שימו לב, משום מה "שוב" ה'דמוקרט'-לא אמר ולו מילה אחת , לא על "הגילוי" ששלח "חושף" והעובדות הנכונות כשלעצמם שהיו אמורות במדינה מתוקנת להתחיל כאן רעידת אדמה שלא היתה כמותה.
-המחולל בל נתבלבל הוא לא אריק זה או אחר, אלא עוצמתה הסגולית של המערכת המשפטית ויכולתה להקרין על מהלכים מדיניים קובעי גורלות.

לגבי עופר שלח, כבר אמרנו שהוא מתוחכם הייטקי ומאסטר בעמימות-
הרבה יותר מחיים יבין או עמירה הס ואברמוב'צים למיניהם.
אבל לא פחות קיצוני מהיא באמצע. רק יותר מתוחכם בגלל שהוא שומר על מיצג הקוצנזוסיאליות.
אני יודע את הדברים לאשורם ממקור ראשון- אבל הנה דוגמה קטנטנה שכל בר דעת יכול לשזוף בו את עיניו:

שלח שבספרו הקודם כותב את -המניפיסט - לביטול גיוס החובה בצה"ל (והפיכתו לצבא שכירי חרב) - ממשיך במתקפה מעודנת על הרמטכ"ל בוגי יעלון במאמר האחרון , ובין השורות זה נפלט לו גם כן ברמיזה ".... ההתמודדות עם ההשלכות של המגמות האלה נצטרך לעשות במגרש אחר, זה של -הזהות האזרחית בישראל-, שבו עוד לא התחלנו לשחק."
כולנו נרגשים מגילויי הסולידריות 310176
(אין צורך להגיב שלוש פעמים. מספיקה פעם אחת. אם יש לך בעיה טכנית ואתה לא מקבל את מסך אישור התגובה, אנא צור עימנו קשר בדואל המערכת ונבדוק זאת. הודעה זו היתה נשלחת בדואל, אבל לא השארת כתובת)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים