בתשובה לאב החיטה, 25/06/05 10:28
שכחו את העוול הגדול יותר של המקומות האלו 311617
זה דבר די מקובל במקומותינו, לעשות הו-הא תורני על נושא כלשהו, ותוך כדי כך לצאת ידי חובה מהתעסקות בנושאים חשובים אחרים, ולשכוח מה קרה שם בכלל (מי למשל זוכר, לא מזמן, את נושא העובדות העומדות של סופרפארם, ומי בדיוק יודע מה יצא משם)? מן הסתם, גם נושא הפארקים ייזנח בקרוב לטובת הו-הא חדש, הקיץ בינתיים יעבור ואף אחד לא ידע מה נסגר בסוף עם נושא הנכים בלונה פארק, מה שיועיל מאד להמשך הקריירה של מנהלי הלונה פארק ואלה שהחליטו, שהם היו הראשונים שחייבים היו, לדעתי, לעוף. אגב, מה שמותיהם?
שכחו את העוול הגדול יותר של המקומות האלו 311621
האמת היא, שמנושא העובדות העומדות ברשת המגעילה ההיא, יצא שהפסקתי לקנות בה (למעט תרופות. רוקחים כמעט אף פעם לא יושבים בשום בית מרקחת)..
Superpharm 312504
From what I understand, the cashiers are still standing at the registers, but have been given (poor comfort!) special mats to stand on which are supposedly better for their feet. Anyone, please correct me if I'm wrong, and please illuminate me if you think it's a fair outcome.
Superpharm 312751
הן קיבלו 'שטיח אורתופדי'. נראה לי מהצצה קלה מחוץ לסופר כמו איזה שטיחון עלוב למדי שאני לא יודע כמה הוא אמור לעזור לרגל, אבל בעניין הזה מוטב לשאול את הקופאיות עצמן. לי קצת קשה להאמין ששטיח, גם אם הוא האורתופדי שבעולם (תהרגי אותי אם אני מבין מה זה אומר), יכול להיות תחליף לישיבה הגונה על כסא לפחות פעם ביום עבודה, העיקר שהאלבשן הזה שייצג את מאבקן רשם 'נצחון הסטורי.'
Superpharm 312837
בעניין השטיח אתה ודאי צודק. הזדמן לי לדבר עם אחת הקופאיות ברשת הזאת, והיא אמרה שלא שטיח ולא נעליים. זה לא עוזר בשום צורה.
Superpharm 312885
דווקא נעליים אולי היו עוזרות.
Superpharm 312922
טוב, אז לא שטיח ולא ציפורים.:)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים