הסערה היומית 311880
איני פונה למערכת בדוא"ל, וזה לא מתוך חוסר כבוד לבקשה זו, אלא משום שנראה לי שיש כאן עניין לכלל האיילים או לפחות לחלק משמעותי מהם:

בעקבות תגובה 311876 - למה אתם לא מרחיקים אותו סופית? אותו ואת כל מה שהוא מביא איתו. אם רוצים לשוחח על דעות ימניות קיצוניות הרי יש כאן מי שעושים את זה בצורה תרבותית, בלי עלבונות, בלי ציון פעולות של מערכת העיכול ובעברית עם תחביר מובן. חופש הביטוי חשוב לי לא פחות מאשר לכל אחד מחברי המערכת, אבל - האם חופש הביטוי כולל גם את חופש הירידות האישיות ה"חביבות" (כולל התיפוף על הפדחת)? חשבתי שלא באייל.
הסערה היומית 311883
לפעמים לוקח לנו קצת זמן להגיב בצורה מערכתית גורפת. העניין נמצא בטיפול כעת.
תודה, אם כן 311885
הסערה היומית 311907
אפשר לדעת במי מדובר?
הסערה היומית 311914
מישהו שהכללים של יחסי אנוש אלמנטריים אינם מוכרים לו ויש לו גם בעיות לשוניות קשות. הנטיה הטבעית הפרטית שלי היא לקשר את כל זה עם עובדת היותו ימני (קיצוני? לא קיצוני? אף פעם לא ממש הצלחתי להבדיל בין השניים), אבל כמובן - לקשר ככה זה ממש לא נכון ולא צודק.

קוראים לו רן, ולפעמים האייל האלמוני - אבל זה בולט מדי שזה הוא, ופעם אחת גם "האייל האיילי", וגם אז היה ברור שזה הוא. נקווה שהוא היה אורח ליום אחד או שאם יחזור, זה יהיה אחרי שיעבור כמה קורסים הכרחיים.
הסערה היומית 311918
הוא שלח עכשיו את אותה תגובה בפעם השלישית, זאת עם ה"גושפנקה להטיל את מימיו על כלל ישראל", אחרי שהוסרה פעמיים לפני כן (אגב, יצויין שזאת דווקא רהוטה, יחסית) : תגובה 311915.
הסערה היומית 363708
הלו, התכוונת אלי שם?
לא קוראים לי רן, ואני גם לא ימני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים