בתשובה לרון בן-יעקב, 06/08/01 0:55
CNN Aims at Young Viewers 31509
רון ידידי,

מסתבר כי ה-CNN עושה אף הרבה מעבר לזאת, היות והללו יצאו ברעיון האווילי להגיש מהדורת חדשות בשפה הגרמנית, הכוללת גרמנים טובים וחייכנים - מהדורה אשר בה איש למעשה אינו צופה ‏1. בעוד שבוורסיה הראשונית של מהדורה זו חייכו גרמנים שזופים אלו בחתך הנוירוזה האנגלוסכסית, הרי שבמהדורות הבאות לבשו קריינים אחרים ‏2 מבע רציני ומאוס, אשר היה אמור לשדר רצינות ואיפוק, וזאת בהתאם ל'געשטאלט הקודקס הגרמני' במוחותיהם הקודחים של יוצרי פארק ‏3 ה-CNN.
הכל מסכימים למעשה כי רעיון הגשת החדשות האמריקאיות בשפה הגרמנית נכשל כישלון חרוץ - אך מדהים להווכח כי אין אף בנתוני רייטינג עלובים אלו מלעצור דינוזאור תקשורתי זה.

שלך

א. מאן

1 לפי נתוני ה'שפיגל' הגרמני
2 הראשונים נזרקו, כמיטב המסורת האמריקאית, לכל הרוחות
3 כל הזכויות שמורות לשפילברג ושות'.
הערה לזכותה של CNN 31532
במרבית המוסדות הפיננסיים, בחדרי העסקאות של הברוקרים, בחדרי ההמתנה, באולמות בהם יושבים טרוטי עיניים כל הפנטזיונרים שמלאכתם Day Trading מוצבות טלויזיות המכוונות לרשת הכבלים הפיננסית CNNfn או למתחרתה מבית היוצר של NBC (שאותה הזכיר שמעון למעלה) CNBC שכמדומני משותפת לוול סטריט ג'ורנאל .

כך שבצד של הכסף אין מקום לפוילעשטיק והרצינות חוגגת משום שקהל היעד יודע בדיוק מה הוא רוצה - דיוק, אמינות בלי רעש רקע לבן.
הערה לזכותה של CNN 31537
נקודות הזכות שאתה מוצא ברשת ה-CNN אינן נוגעות לקהל הרחב, אשר מטבע הדברים אינו מחובר למדיומים מהסוג שציינת - כך שלמעשה אין כל משמעות לעירוב תחומי חדשות כלליים עם נתוני בורסה גלובאליים מבחינת האזרח נטול ניירות הערך.

א. מאן

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים