בתשובה להאייל האלמוני, 11/07/05 12:00
לכבוד הקיץ שהגיע... 315825
בחום הזה קשה לדעת. אך כבר לפני מאות שנים היה חכם סיני אחד ששאל: האם אנחנו פרפר שהתפוצץ, או פצצה שהתפרפרה?
לכבוד הקיץ שהגיע... 315853
אני מוכרח להסב את תשומת לב כולם להערה הבאה שמופיעה בראש הרשימה, שחור על גבי מסך:
"We have not included the unforgivable Palestinian terror attacks and suicide bombings in Israel due to their sheer number."
לכבוד הקיץ שהגיע... 315856
החלום הרטוב של חלק מהליברל'ס המוטרפים בישראל ובאירופה הוא שאל קעידה תצליח בבריטניה כמו שהצליחה בספרד

כלומר להפיל ממשלה הלוחמת בטרור ולהחליפה בממשלת סמרטוטים כמו ממשלת זפאטרו.

אז נכון שבלייבור הבריטי יש מספיק שמאלנים אנטישמים, בוגדים ומשת"פים נתעבים ותומכי טרור מהסוג של ראש עיריית לונדון, קן ליווינגסטון, ואישתו של בלייר, שרי, אבל לא ניראה שהסמרטוטים והמשת"פים עם הטרור האיסלאמי הם היחידים הקובעים את סדר היום של הציבור הבריטי.

יש קולות אחרים בבריטניה המעידים שרוחו של צ`רצ`יל חייה והם לא יתנו לצ`מברליינים, ובוודאי לא לבוגדים מהסוג של לורד האו-האו לנהל את העניינים.

הינה הפובליציסטים צ`רלס מור וג`ני מק-קרטני בדיילי טלגראף:

המבטאים את רוח הלחימה של האריה הבריטי כבימי הבליץ.

שלא לדבר על כך שבלייר יצטרך לענות בפרלמנט ובציבור לשאלות קשות בנוגע למוכנותה של בריטניה להתמודד עם הטרור ולמחדלים הקשים שהתגלו בקהילת המודיעין ובמשטרה הבריטית שנחשפו כאשר דובר משטרת לונדון, שהתגלה כסמרטוט של משת"פ הטרור ליווינגסטון, מיהר להכריז שאין קשר בין הטרור לאיסלאם:

"Islam and terrorism don`t go together."

והבוס השמאלני שלו, משת"פ הטרור האנטישמי ליווינגסטון עצמו, ביקר בהודעה מסינגפור את העובדה שהטרור `הופנה לא נגד השולטים והחזקים אלא נגד תושבי לונדון ממעמד העובדים` כשהוא מצדיק בעקיפין את הטרור בתנאי שיופנה נגד `האוייב המעמדי`.

צ`רלס מור כותב על כך:

The Mayor of London, Ken Livingstone, was in Singapore on Thursday, having helped London`s successful Olympic bid. His stricken face showed his shock, and of course he condemned the attacks. Then he analysed them.

They were not, he said, attacks "against the mighty and the powerful", but against "working-class Londoners". Would they have been all right, one wondered, if they had been against the mighty and powerful, or if they had cleverly found a way of killing only middle-class Londoners?

הבעייה של המערב היא שהוא צריך לסלק מהדרך קודם כל חלאות ומשת"פים שמאלנים עם הטרור כמו ליווינגסטון שתפסו פיקוד בעמדות מפתח כסוכנים של הנאצים האיסלאמיסטיים, אויבי האנושות, לפני שהוא יכול בכלל `לטפל` בבעיות בי"ל סבוכות כמו המזה"ת.
לכבוד הקיץ שהגיע... 315857
זו הייתה תגובה להערה שלי?
315858
לכבוד הקיץ שהגיע... 315862
זה לא היה שם מקודם. אני מניחה שהם הוסיפו זאת אחרי גל של אימיילים זועמים [שלי היה פראפרזה על משהו שבוודאי מוכר להם- "האין לישראלי עיניים? אם ידקרו אותנו האם לא נשתות דם? אם יפוצצונו האם לא נמות?"..]
עכשיו שיסבירו גם למה הפיגוע הענקי בבניין הקהילה היהודית בבואנוס איירס נעדר מרשימתם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים