בתשובה לא. ווטסון, 23/07/05 20:19
ניסיון להציע הסבר 319040
אני מתנצל שנסחפתי להערות אישיות. סטודנטים יכולים לקבל בארה"ב הלוואות שהן מעין משכנתאות לעשרים שנה. האוכלוסיות שיזהר הזכיר, רחוקות מהשלב הזה. בארה"ב המדיניות החברתית איננה עקבית; ג'ונסון ניסה להתחיל בתכנית החברה הגדולה ומצא עצמו בוויאטנם. נשיא אחר ששרת שתי תקופות רצופות והיה יכול מבחינת הכוח שלו לבצע משהו מעמיק היה רייגן. אתה ודאי מכיר מה היו השקפותיו החברתיות של רייגן. מלבד זה בארה"ב, ממשל מרכזי אינו יכול לעשות מעשי חריש עמוקים כאלה. הוא היה צריך תמיכה מאסיבית של מדינות בהן יש אוכלוסיה גדולה של אפרו אמריקאים:
מדינות דרום ארה"ב. גם אם היה רוצה לא היה לו סיכוי.
ניסיון להציע הסבר 319042
מה הקשר לג'ונסון וויאטנם, למה רק רייגן, ומיהן אותם אוכלוסיות שלא יכולות לשלם לימודים בתנאי STATE UNIVERSITY? והאם ב DC עצמה, בה יש ריכוז שחורים ופיליטיקאים גבוה, אי אפשר היה לעשות משהו?
ניסיון להציע הסבר 319050
לינדון ג'ונסון ניסה לקדם תכנית שאפתנית לה הוא קרא ''החברה הגדולה''. אחריו לא היה אף נשיא שכיהן שתי קדנציות נורמליות (חוץ מקלינטון). רייגן כן כיהן אך האידאולוגיה שלו היתה הפוכה.
כתבתי שהרבה מהאפרו אמריקאים אינם מגיעים אפילו לשלב ההתלבטות
האם ללכת לאוניברסיטה. הם נושרים עוד מהתיכון.
בארה''ב אנשים יכולים לפרוץ את התקרה המעמדית שלהם רק על בסיס אישי. מעניין אם אלו שפנו לאיסלאם, שיקמו את היכולת שלהם להקים משפחות יציבות.
ניסיון להציע הסבר 319456
עכש"י, State College עולה בסביבות 15-18 אלף לשנה, מחיר כולל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים