נתניהו אשם! 339
אם נתעלם לרגע מאי הדיוקים בכתבתו של מר אדמוני, ונתעלם גם מן העובדה שראש ממשלה החשוד בפלילים הוא בהחלט סיפור ראוי, נוכל לומר בפה מלא כי נתניהו הביא על עצמו את מפלתו. האיש שהוא אומן ההתבטאות בטלוויזיה ומושך אליו ואל אישתו שרה את אור הזרקורים, לא זכאי להתלונן כאשר התקשורת מאירה עליו גם כאשר נתפס בקלקלתו.
נכון, התקשורת בארץ היא רחוקה מלהיות "טובה" או "אחראית" )ולדוגמא ניתן להביא את סיפורי הרציחות במשפחה המזעזעים שממלאים את העמודים הראשונים ומעודדים רוצחים נוספים( אבל התקשורת עדיין ממלאת תפקיד חשוב בחשיפת האמת ובעשיית צדק במדינה.
ואם בתקשורת עסקינן, יורשה לי להפריח את הדעה הרווחת כי התקשורת "שמאלנית", איש לא טען בפני דן מרגלית כי עליו לגנוז את סיפור חשבון הדולרים של יצחק רבין ז"ל למרות שבעקיפין הביא לפרישת יצחק רבין מן המרוץ לראשות הממשלה, עליית פרס לראשות "העבודה" ולמהפך 77 .
פרט אחד ששכחת לציין 359
נכון שאף אחד לא ביקש מדן מרגלית לגנוז את סיפור חשבון הדולרים של הגברת לאה רבין. מה ששכחת לציין (ואולי לא במקרה) הוא שדן מרגלית עצמו אמר ששלו היה יודע שרבין יגיב בהתפטרות, לא היה מפרסם את התחקיר מלכתחילה. קשה להשתחרר מהרושם - ולא ממש משנה באיזו עמדה פוליטית אתה מחזיק - שהתקשורת אכן נוטה באופן ברור לכיוון השמאל, ואפילו לא היה מתוודה דן מרגלית בנושא האמור.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים