טרזן בערוץ 2 348017
מזה כמה שבועות מוקרנת בערוץ 2 התוכנית המעולה באופן יוצא דופן "עץ הדעת " בהפקתו של דני דותן תכנית המתנהלת כשיחה אינטלקטואלית, כשבסיסה הוא ספרי עיון בתחומים שונים, ונושאיה עוסקים באישים בעולם היום ולאורך ההיסטוריה שהד שעיצבו ומעצבות את העולם בתחומי התרבות האמנות המדע הפילוסופיה הפסיכולוגיה והפוליטיקה.

וביום ראשון זה ה-‏27 לחודש בשעה 10 בבוקר יתקיים

דיון של שעה בין המנחה האיטלקטואל ערן סבאג ובין בלש התרבות אלי אשד על ספרו "טרזן בארץ הקודש" ספר שיצא במספר מצומצם ביותר של עותקים והוא מחקר על וקטלוג של יותר מ-‏1000 סיפורי טרזן המקוריים שיצאו לאור בשפה העברית וידונו בגילגוליו של איש הקופים טרזן בתרבות העברית

.קוריוז: המנחה והאורח יושבים במהלך התוכנית על כיסאות עתידניים שמבוססים באופן ישיר על הכיסאות הביזאריים של סדרת המתח המפורסמת "האסיר ". זאת כפי שמסביר המפיק דני דותן ,על מנת להעביר לצופים את התחושה שהם צופים בזרימת מידע יוצא דופן.

ובהזדמנות זאת כדאי להזכיר לקוראים שעדיין קיימים כמה עותקים בודדים למכירה ( חמישה במספר ) מהספר "טרזן בארץ הקודש "ספר יסוד בחקר התרבות הפופולארית העברית שהוא קטלוג של 1000 החוברות והסיפורים שיצאו לאור בעברית מהרפתקאותיו של טרזן מלווה בתמונות ואיורים מרובים .

מי שמעוניין בספר מוזמן ליצור קשר עם המחבר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים