השפעת התודעה על מבנה מולקולת המים 366027
אולי מישהו יכול להאיר את עיני (כחדש בנושא) היכן ניתן למצא חומר על הניסוי, המראה צילום מיקרוסקופי של מולקולת מים ''מבורכת'' או ששהתה בסביבה בלתי נעימה. בתודה מראש.
השפעת התודעה על מבנה מולקולת המים 366041
צילום מיקרוסקופי של מולקולת מים מבורכת?

אולי אתה מתכוון לטענות של ז'אן בנויסטה? אם כן, צר לי להודיעך שהוא לא הצליח לשחזר אותן בתנאי פיקוח סבירים, והנושא נחשב היום לבעל דרגת אמינות אפסית. למרות זאת, אני בטוח שאם תלחש באזנו של דוד גוגל "Jacques Benveniste" הוא יפלוט עבורך גם אתרים שמשבחים ומהללים את הממצאים של הבחור. אני די סקפטי בקשר לתמונה של מולקולה, אבל מי יודע, אולי מיקרוסקופים הומיאופטיים מצלמים תמונות כאלה.
השפעת התודעה על מבנה מולקולת המים 390471
שימו לב שמדובר ביעקב בנבנישתי! עבד גם עם מכון ויצמן. יהודי מעניין מאוד. הצגתי את דמותו באיזה דיון משעשע.
השפעת התודעה על מבנה מולקולת המים 390541
מסתבר שד"ר‏1 מאסארו אמוטו כתב ספר בשם "מסרים מהמים" שכולל תמונות של פתיתי קרח. לטענתו אם השמעת למים באך לפני שהקפאת אותם, תקבל פתיתים שונים מאלו שיתקבלו אחרי השמעת heavy metal. ניחא, אני חושב לעצמי, אם הוא מקפיא אותם תוך כדי השמעת המוזיקה אולי התדרים השונים עושים שם נסים ונפלאות (למותר לציין שלא קראתי את הספר, בהיותי טיפוס שטחי וצר אופקים). אבל הפגז האמיתי הוא שמספיק להגיד לידם "תודה רבה" או מלים חיוביות אחרות כדי לקבל אפקט שונה מאשר אם אומרים "אידיוט"‏2, ולפי מה שסופר לי אפילו תויות חיוביות ושליליות שמודבקות על הבקבוק מספיקות כדי לקבל גבישים שונים. מכאן אני מסיק ש"מי עדן" עדיפים על שמות סתמיים כמו "נביעות", ויסלח לי אלוהי המים על הפרסומת הזולה שאני עושה.

"המים, כך מתברר, יודעים. המים מבינים. המים מרגישים." (מתוך אתר ההוצאה. ממש לא בא לי לצרף קישורית, אבל הדוד הטוב ישמח להפנות אתכם למקום המתאים). לא ידוע לי אם יש עדיפות לשפה מסוימת או שהמים דוברים את כל השפות.
_________________
1[]- כך זה סופר לי. מסתבר שהוא ד"ר לרפואה טבעית (ND).
2- מעניין מה קורה כאשר אומרים "מאסארו אמוטו"
השפעת התודעה על מבנה מולקולת המים 389572
אני מניח שאתה מתכוון לניסויים של אימטו מסארו. כותב הספר "מסרים מהמים".
יש הרבה חומר בעברית, וכן:
ראה כאן: http://www.masaru-emoto.net/english/entop.html
השפעת התודעה על מבנה מולקולת המים 591365
אמוטו הזה הוא ליצן, לא מדען:
הנה תוצאות התחקיר שלי בנושא: http://wp.me/p1K6uX-b3

חשיבה חדה - הבלוג

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים