שום טיעון פוליטי לא יגבר על בטחוני 370558
הטיעונים שיש הצדקה פוליטית להתפרק מנשק גרעיני הנם בדיחה עצובה לעומת הטיעונים החזקים כ"כ לקיומו של נשק גרעיני ישראלי למטרות בטחוניות-קיומיות.

כן כן, קיומיות.

נורא נחמד לפתח אמפטיה כלפי הערבים (כפי שלצערי לא מעטים בארץ מפתחים), אבל מול חיות יש להתנהג כמול חיות.
הערבים לצערי נמצאים אחורה כ- 500 שנה מבחינה חשיבתית מאשר שאר העולם (כפי שהנצרות היתה במצב המטורף שלה לפני 500 שנה, כך נמצא האסלאם כיום).

יש להתייחס לערבים (ובפרט - המוסלמים ששולטים על הלך הרוח הערבי) כאנשים שנפלטו איכשהו מהיקום 500 שנה אחורה, ולכן רמת חשיבתם, קדמתם, והרציונל שלהם תואם לאנשי ימי ביניים.

ולכן, עקב כך שההגיון שנצבר ב- 500 השנה האחרונות לא נוגע להם, אל לנו להיות רציונאליים כלפיהם, אלא לוגיים באשר לתגובתו של אי הרציונאלי כלפינו - דהיינו מלחמת קיום שעלינו להיות בראשה, כי אין לנו ברירה אחרת.

היות והנשק הגרעיני הוא האפשרות היחידה כיום לעליונות צבאית שלנו על החיות, אין ברירה אלא להיאחז בו בכל הכח.
שום טיעון פוליטי לא יגבר על בטחוני 370570
צר לי על הגישה השיטחית הפותרת בעיות על ידי הצגת היריב כחיה.
אני מבין שאתה טוען שכדי לשרוד אנחנו צריכים להיות ראש החץ במלחמת התרבות נגד האיסלאם. אני לא חושב כמוך אבל אני חושש שאתה עוד תגייס אותי על כורחי להיות שם. איך אתה רוצה לנצח?
להחזיר את המוסלמים כולם למדבר ערב, את פקיסטן לדת הרודמת שהיתה שם, את אינדונזיה גם, את עיראק לאלילות, את מצריים לנצרות ולאמון רע וכו'. המוסלמים נמצאים כאן, בעולם שלנו. זה שאתה תצעק שהם חיות לא יאפשר לך לסגור אותם בגן החיות. היה מישהו לפני 70 שנה שטען שאנחנו עכברושים.
שום טיעון פוליטי לא יגבר על בטחוני 372404
נשק גרעיני הוא אופציה אחרונה ולא נועד לשימוש יומיומי לכן הוא אינו "האפשרות היחידה כיום לעליונות צבאית שלנו על החיות" (מה גם שלמוסלמים יש כבר נשק גרעיני ‏1.
בנוסף לכך ההרתעה הגרעינית בצורתה החד צדדית או הדו צדדית דורשת יריב רציונלי. התיחסותך לערבים כלא רציונלים הופכת אפשרות להרתעה גרעינית ללא הגיונית ‏2.
לכן הסיבות שהצגתה לנחיצות נשק גרעיני אינן הגיוניות ‏3.

1 בפקיסטן ובקרוב באירן.

2 אם האירנים מוכנים להקריב כמה ערים בשביל להשמיד את ישראל הרתעה לא תעבוד.

3 הוא נחוץ מסיבות אחרות. למשל הרתעת יריב רציונלי או לחץ פסיכולוגי על המעצמות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים