יהי שלום 3763
שלום עליכם
בניגוד לחבר מרעי שהיטיבו לכתוב על גניזת השלום עם סוריה, הרי שסבור אני שעדיין לא תם המשא ומתן.השיחות ממשיכות להתנהל בחדרי-חדרים במדינות ארופאיות רחוקות מעין התקשורת.שני הצדדים מפגינים קשיחות כלפי חוץ- "שהעם" יראה את נחרצות מנהיגיו,אך למעשה שני הצדדים מתגמשים.המנהיגים מבינים
שאף אחד לא יכול להפסיד מהסכם שלום בין סוריה לישראל.זהו אינטרס בטחוני וכלכלי לכלל האזור.כמו כן האריה מדמשק מנסה להבטיח את הירושה לבנו במצב הכי טוב שאפשר.אין הוא סנילי וחלוש כמו שנדמה לעיניים מערביות.הוא גם צריך להכין דעת קהל בארצו וגם להערך
לקפיצת דרך למאה ה-‏21
לכן בעוד כשנה מהיום יחתם הסכם עם סוריה. כולי תקווה שזוהי לא רק גחמת ליבי...
יהי שלום 3765
בהנחה שאין מדובר בבכיר בצוות שיחות השלום הישראלי שמדליף מהשיחות הישר אל תוך אתר זה (אם כי לא נתנגד לכך - אדרבא! מדליפי כל העולם - התאיילו!), על סמך מה אתה קובע כי שני הצדדים "מתגמשים"? בינתיים אמנם ראינו הרבה אקרובטיקה מצד אהוד ברק, אבל אסד על תקן הקורה.
גמישות 3791
גמישות היא עניין יחסי כמו שראינו בכמה אולימפיאדות... וגם בפוליטיקה ליחסיות יש משקל רב. ככל שהפטיש האמריקאי כבד יותר כך גמישות ישראל וסוריה תגבר.פעמים רבות ה''פיצוץ'' בשיחות הוא לצרכים תקשורתיים ולמטרת עמדת מיקוח טובה יותר.ימים יגידו אם צדקתי...(ואני לא הבן של ביילין או החותן של אורי שגיא)
יהי שלום 3943
חפש את התגובות שלי למאמרו של דב אנשלוביץ על ''הטילים הביולוגיים'' התייחסתי בין השאר לאופן שבו מתבצע המשא ומתן כעת וגם החזרתי לך תשובה שאני חייב לך ממזמן (מצטער, העומס... העומס...)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים