קריאה לעורכים 386959
צודק במאה אחוז. ובהזדמנות זו אני רוצה לקרוא לעורכי המדיה הכתובה לברור את כתביהם בצורה טובה יותר. המצב כיום שבו כל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה בצורה לא עניינית הוא בלתי נסבל.
מקצוע העיתונות, שהיה בעבר אמצעי דמוקרטי חשוב, עלול להפוך, חס וחלילה כמו האדריכלות, לאמצעי בו אנשים מנופחים שופכים את תסכוליהם בחשיבות עצמית, הגיע הזמן שילמדו להבדיל בין וטפל, לא?
בקיצור, יש דרך להעביר ביקורת. אני מבין שהכתב עשה סקר נרחב ובדק את כל משרדי האדריכלים הקטנים? ואיפה בדיוק הוא ממקם את עצמו? בתור אדריכל אני מתכוון.
פשוט גיבוב של מנטרות חסרות טעם.
האם זה לא בדיוק העניין שנגדו הוא יוצא? חוסר מקצועיות? עבודת מחקר שטחית? אגו מנופח?
יש הרבה מאוד בעיות בתחום, אבל עדיין אפשר למצוא בו אנשים מצויינים,איכותיים, שוויתרו על קריירה שמנה בהיי-טק כי אכפת להם מהסביבה, מהחברה ומאנשים. צורת ההתבטאות הזאת רק מוכיחה על שטחיות של הכתב.
כשאין מה להגיד עדיף לשתוק ולא להוכיח את זה במילים.

מעניין איך נראות העבודות האדריכליות שלו...
תחליט מה אתה רוצה 386961
אם הוא צודק אז למה הוא צריך לשתוק?

ואנחנו מלאי התפעמות מהארכיטקטים המצוינים שויתרו על "קרירה שמנה" בהיי טק לטובת הסביבה והחברה. מישהו אמר "לא עשו לביתם?"
קריאה לעורכים 386975
לא לעשות כלום ורק שוב לנזוף במישהו שעושה, זוהי הדרך הקלה ביותר. זכור, מי שלא עושה לא נכשל. כתוב בעצמך מאמר אחר, מדוייק יותר, אחד שמייצג את עבודותיך ודעותיך ואז נראה במה דברים אמורים. כתוב עבודת דוקטורט בנושא, תשקיע קצת יותר מזריקת כמה משפטים. ידוע לכולם שאדריכלים לא יודעים לפרגן. "מה עשית בשביל מדינה?" אם מישהו רוצה לקטר בבית בימי שישי מול הטלוויזיה, שיבושם לו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים