עדכון ממרחק שנות דור(צ'יק) 389354
הילי וברי נסגרו, כל שאר המקומות המוזכרים עדיין קיימים (עניין די מופלא כשלעצמו). אלא שלירושלים נכנס שחקן המבורגרים חדש: איוו בורגר, במורד רחוב הלל. את הבשר הם מקבלים מאחד הקצבים הטובים בעיר, אם לא הטוב שבהם, מעדניית איוו (במעלה רחוב שמאי הסמוך), וההמבורגר פשוט נהדר - מרגישים את הבשר האיכותי ממנו הוא עשוי, והלחמניה חביבה ועמוסה בירקות במידה. לכו על זה.
עדכון ממרחק שנות דור(צ'יק) 389374
תודה על ההמלצה. ננסה.:)
עדכון ממרחק שנות דור(צ'יק) 389385
באמת צריך לנסות פעם.
בצעירותי העשוקה הייתי הולך למעדניית איוו בפעמים המעטות שבהן הצטברו כמה שקלים שיכולתי להרשות לעצמי להוציא על אוכל איכותי יותר ממנות חמות, מלאווח או פסטה עם רסק עגבניות.
מה לגבי Norman's? 391116
אאל"ט, לא כללת את Norman's בסקירה שלך. אני לא יודע מתי המקום נוסד, אך אני די בטוח שהוא היה קיים כשכתבת את הסקירה הזו. לפחות מבחינת גודל הבורגרים‏1 המקום בהחלט ראוי לצייון.

מה לגבי Norman's? 391125
כן, אבל מבחינת איכותם, לא כל כך. המקום, באופן כללי, נועד בעיקר לזרים ו/או עולים אנגלו-סקסיים. לא לגמרי ברור לי למה, אבל ככה זה.
נועד לזרים ו/או עולים אנגלו-סקסיים? 391183
אכן, בביקורי שם הבחנתי שרוב הסועדים הם יהודים דתיים ממוצא אמריקאי, אך לא נראה לי שהמקום נועד בעיקר עבורם. אני מאמין שזו פשוט עוד מסעדה המגישה אוכל בסגנון המקובל בפינה מסויימת בעולם, ויוצאי אותה פינה אוהבים לאכול שם. מצד שני, באמת נדמה לי ששפת ברירת המחדל בה המלצרים פנו אלינו, היתה אנגלית...

ובקשר לאיכות, אף פעם לא נחשדתי באנינות טעם, אבל תמיד נהנתי לאכול שם. בכל מקרה, אדם יצא למפות את הבורגרים של ירושלים (כולל מקומת כמו בורגר ראנץ'), ו-Norman's חסר לי במיפוי הזה. לא נורא.
נועד לזרים ו/או עולים אנגלו-סקסיים? 391196
אני לא התרשמתי מהם יתר על המידה. והמלצרים שם אכן נדרשים לדעת אנגלית ברמה סבירה (למעשה, הם יעדיפו מלצר עם עברית גרועה על פני מלצר עם אנגלית גרועה). ומכיוון שאדם לא כאן, ואני הייתי מעורב חלקית בהכנת הכתבה (הלכתי איתו להיליז, ספציפית), אני יכול להגיד לך שנורמנ'ס נפסל פשוט בגלל שהוא לא שווה אזכור.

אגב, זמן לא רב לאחר עליית הכתבה הזו הוקמו עוד לא מעט המבורגריות בירושלים, ולאחרונה גיליתי שבורגר'ס בר אפילו הקימו שלוחות באזור המרכז. אבל זה לא משנה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים