בתשובה לאדם שמח, 19/07/06 16:14
בדידות. ארוך ומעניין. לא ארוך כמו שלך אבל.. 398282
דבר ראשון, אייל, תקפיד לקרוא לפני שאתה כותב. רשמתי מלמעלה תגובה מאוד מאוד ארוכה וחופרת על הדת. אם יש לך כוח תקרא אותה, ואשמח לתגובה (ולא על איך שאני כותב בבקשה)

ודובי - נראה לי שיש לך בעיה רצינית עם יחסים בין אנשים, מכיוון שאתה כל הזמן שופט אותי.
האם בגלל שאני לא כותב מספיק טוב, (בשבילך) אז זאת סיבה מספיק טובה לא להגיב? אתה מגיב רק לאנשים כותבים יפה?
ואני מבטיח לך, שאם יהיו לי שאלות בנושא דת, אני לא יבוא אליך. לא בגלל שאני לא מכבד את הדעות שלך, אלא בגלל שאתה לא תענה ותצחק עליי על הצורה שאני כותב.
אני מצטער על ההבנה שלי, יותר נכון על הכתיבה שלי, מכיוון שאני כותב מהר, התבלבלתי. התכוונתי "מעליי". משמע מעלייך.
ןאיך אתה יודע את הדעות שלי, הרי לפי טענתך, לא קראת את מה שכתבתי בגלל שהכתיבה שלי לא הולמת אותך.
ואם אני טועה, ופשוט לא הבנת, אז אתה ממש עילג. אולי אפילו יותר ממני (משהו שכנראה לטענתך לא הגיוני, כי אתה נוטה להתנשאות רק על אנשים שמתיחתיך. וכדבריך בפעם השניה, התנשאת עליי. או שאתה מתחרט עוד פעם, ומשנה את דבריך?)
בבקשה אל תגיב לפני שקראת. תקרא את מה שכתבתי, ואז תוכל לומר לי מה שאתה חושב. אתה לא מצפה ממני להגיב על מה שרשמת, אם כבר רשמתי את זה מלמעלה?
אני באמת מצטער אם הכתיבה שלי לא מספיק צחה בשבילך. באמת השתדלתי. אבל כנראה שאתה לא מגיב בכבוד לאנשים דיסלקטים, אלא צוחק עליהם וקורא להם אווילים. ביום שאני חכם כמוך, אני יחזור עוד פעם. (או אפילו טיפה יותר מוקדם) כמובן שדיברתי עכשיו בציניות, כי רק ככה אתה יודע לנהל שיחה.
אני מאוד מצטער, הייתי שמח להמשיך איתכם את הדיון, אבל אני חייב ללכת. ואני יחזור בערב, ואקרא. בבקשה תשאיר לי תגובה, ואם תיהיה בערב, נוכל להמשיך את הוויכוח הטיפשי הזה, על מי יותר חכם וכותב יותר יפה. אתה מאוד ציני, וקשה לדבר איתך בגובה העיניים ובכבוד. תודה רבה על שיעשוע הזה, אני אתאמן בראש על לכתוב יפה יותר, כמוך, ואני אחזור.
נ.ב.
העקיצות שלך לגביי הכתיבה שלי, לא קשורות בכלל לתוכן הדברים שכתבתי. צירוף מקרים מעניין מאוד.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים