טים ברטון? אז מה. 4166
אוקי. אז ההומור המעודן/מקברי מופלא, והשוטים מעוצבים כולם בקפידה. האווירה גותית ומסתורית, וג'וני דפ משחק בסרט. הכל טוב ויפה, אבל....

מה עם עלילה?

כל שהצלחתי להבחין בסרט, היתה שרשרת של רציחות (ובניגוד למה שנאמר כאן, ללא שום חוט מקשר) - ברצף שלהן לא היה שום הגיון נראה לעין שיכול היה להוביל את הצופה לניחוש המשך העלילה וסופה, כפי שציין גיא, מכיוון שלא ניתנו בסרט שום כלים עלילתיים מלבד אותה שרשרת רציחות. נדמה כאילו נפרשה אגדת עם של שלושה עמודים (ואולי בכלל תיק משטרתי עם עובדות יבשות בן שלושה עמודים), על פני שעתיים מיותרות במיוחד. הסרט יכול היה למצות את הפוטנציאל הטמון בו כסרט סטודנטים בן רבע שעה, עשרים דקות מקסימום.
שלא לדבר על המשחק הנוראי (במיוחד זה של כריסטינה ריצ'י, שכבר הוזכרה כאן).
ההסיבה היחידה שעצרה מבעדי לצאת בהפסקה מהסרט, היתה טמונה בכסאות המאד נוחים של בתי הקולנוע החדשים בגרנד-קניון בחיפה. וזהו.
ואם לסכם - הסרט הגרוע ביותר בו צפיתי מזה שנים.
סרט גדול מהחיים 157660
סרט פשוט מדהים עונה על כל הציפיות עם סגנון גותי אפל ומרהיב, צוות שחקנים מרשים וטוב אולי לא כל כך מוכרים(למעט ג'וני דפ) אבל בהחלט מצוינים, במאי מעולה לדעתי אחד הטובים שיש כיום. הכרתי את הסיפור עוד לפני שצפיתי בסרט חשוב לציין שהסרט הוא בעצם סיפור מפורסם מאד של אירווינג וושינגטון(בארה''ב כל אחד מכיר את האגדה על הפרש ללא הראש) והרט פשוט הרשים אותי מאד הנופים המרהיבים הערפל התמידי שמופיע לאורך כל הסרט היער המערבי היה פשוט מדהים לסיכום אחד הסרטים הטובים ביותר שראיתי סרט אימה מדהים ממליץ לכולם לראות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים