בתשובה להאייל האלמוני, 22/11/06 15:31
תיאורית אורי גלר 421287
השתתפתי בצילומים של הסרט על אורי גלר אך למרבית הצער כל הקטעים שהיו עימי נחתכו בעריכה.
לא חשוב ,במהלך הצילומים הייתה לי שיחה מעניינת עם הבמאי שכמובן היו לו דיונים מפורטים עם אורי ולמד קצת להכירו.והוא העלה לפני את התיאוריה הנ"ל לגבי גלר שהיא לדעתי קרובה מאוד למציאות מדוע הוא מתעקש להעלות את כל הטענות המוזרות האלו על קשרים עם חייזרים וכו' שהוא יודע מצויין שהן רק מעלות גיחוכים אצל השומעים.
אבל בכך כל הפרנציפ :גלר הוא יחצן מעולה יודע טוב מאוד שדווקא חוסר הביטחון לגביו :האם הוא שרלטאן עם כל טענותיו הגרנדיוזיות ? או שיש בו משהו אמיתי ? הוא גם זה ששומר את העניין לגביו במשך עשרות שנים . אם היה מוכח לגביו סופית שהוא שרלטאן ( דבר שבעצם כבר הוכח ) או אפילו היה מוכח שכוחותיו אמיתיים .העניין בו היה פג זה מכבר.
חוסר הוודאות הזאת שהוא מקפיד לשמור עליה עם טענות גרנדיוזיות כמה שיותר , וגם יחצנים מעולים לא פחות כו רנדי הם ששומרים את אש אורי גלר בחיים כבר מזה קרוב ל-‏40 שנה.
בנתיים קשה לאמר על האיש שהוא מתחדש אנו רואים זאת בתוכנית עם הטריקים הותיקים ומעוררי הפיהוק של כיפוף הכפיות שהוא מבצע , אני מבין שזה כבר בגדר הסמל המסחרי אבל האם הוא לא מסוגל להתקדם קצת במשך השנים עם טריקים חדשניים יותר ? או שהוא כבר לא מוצא בכך צורך ומשאיר זאת לצעירים ?
אורי גלר עובד בקמ"ג? 421289
הוא מקפיד לשמור על עמימות.
אורי גלר עובד בקמ"ג? 421319
כלומר, הוא מסוכן לשלום העולם...
תיאורית אורי גלר 421310
אתה אומר שג'יימס ראנדי עובד בשביל אורי גלר?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים